Elektroninės transporto biržos Logistikos verslo informcinių technologijų kursinis darbas


Įvadas. Uždaviniai. Krovinius rasti dabar taip lengva. Telematikos sistemos krovinių ir transporto biržose. Krovinių ir transporto biržos Lietuvoje. Krovinių paieška padeda išvengti Merfio dėsnio. Ar saugu naudotis transporto biržomis? Svarbu ne kiekis, bet kokybė. Pradžioje yra atranka. TimoCom saugumo sertifikatas? Kaip apsisaugoti nuo apgavikų ir vagių? Literatūra.

Gyvename informacinių technologijų amžiuje. Mokslo ir technologjų naujienos neaplenkė ir transporto srities, jos ganėtinai palengvino logistikos vadybininkų darbą. Pamiršti sienieji darbo metodai, kaip telefonų knygos. Dabar krovinius ir transportą galima rasti daug paprasčiau, naudojantis virtualiomis krovinių ir transporto biržomis. Laiku ir reikiamoje vietoje atsrasti krovinius ar transporto priemones užima tik kelias minutes. Šiuo metu Europoje yra daugiau nei šimtas virtualių transporto biržų, kuriose yra didelė pasiūla laisvų krovinių ir transporto.

Krovinių birža vadybininkams atveria gerokai erdvesnius veiklos horizontus. Tai šansas tikslingai planuoti veiklą, pilnai išnaudoti turimus resursus.

Galimybė internete per kelias minutes rasti partnerį – puiku. Bet negalima pamiršti ir apie saugumą, juk kalbama apie sutarčių sudarymą, konfidencialią informaciją. Internete gausu apgavikų, kurie naudojasi tais pačiais kanalais , kad susirastų sau grobį. Prieš tampant kurios nors krovinių ir transporto biržos vartotoju, derėtų pasidomėti, kaip ji rūpinasi savo vartotojų saugumu.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (2258 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Elektroninės transporto biržos Logistikos verslo informcinių technologijų kursinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninės transporto biržos Logistikos verslo informcinių technologijų kursinis darbas. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-transporto-birzos-logistikos-verslo-informciniu-technologiju-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:27
×