Elektroninės valdžios samprata ir modeliai


E valdzios samprata ir modeliai. E.valdžios samprata ir modeliai. E.valdžios samprata referatas. Elektronines valdzios kursinis. Elektronine valdzia rasto darbas. Elektroninės valdžia. Elektronine valdzia išvados. Elektronines paslaugos, modeliai. Elektronine valdzia - referatas. E. valdžia samprata.

Elektroninė valdžia. Įvadas. Elektroninės valdžios samprata ir esmė. Elektroninės valdžios modeliai. Rašto darbo išvados. Literatūros sąrašas.

Spartėjant informacinių ir komunikacinių technologijų raidai, didėjant globalios informacinės visuomenės plėtros mastui iškilo ir valdžios reagavimo į šiuolaikinį, naują pasaulio iššūkį, kuris dažnai eina keliais žingsniais sparčiau, nei vystosi mūsų visuomenė, būtinybė.

Besikeičianti gyvensena pradeda diktuoti savo reikalavimus valdymui ir viešajam administravimui. Informacinės visuomenės technologijos turi tenkinti piliečių/vartotojų lūkesčius ir poreikius. Piliečiai vis labiau tikisi iš viešosios valdžios efektyvaus socialinių idėjų įgyvendinimo. Iš esmės piliečiai yra pasirengę priimti viešojo administravimo bei viešųjų paslaugų gerinimo naujoves, naujų technologijų panaudojimą bendraujant su valdžia, ypatingai su vietine. Šių pokyčių dėka atsiranda naujos veiklos sferos. Elektroninė valdžia kaip priemonė socialinėms idėjoms įgyvendinti ir yra viena iš naujos veiklos sferų, kurios samprata ir modeliai toliau atskleidžiami darbe.

  • Microsoft Word 152 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1394 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Elektroninės valdžios samprata ir modeliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninės valdžios samprata ir modeliai. (2013 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-valdzios-samprata-ir-modeliai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 20:07
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo