Elektroniniai atsisikaitymai


Mokamosios kortelės, e-čekiai, e-pinigai, skaitmeniniai pinigai. Darbo objektas – elektroninių atsiskaitymų sistemos. Elektroninio atsiskaitymo sistema. Elektroninės atsiskaitymo sistemos privalumai. Elektroninės atsiskaitymų sistemos struktūra. Mokomosios kortelės. Mokamųjų kortelių privalumai. Mokamųjų kortelių naudojimo trūkumai ir grėsmės. 2014 metų pirmasis ketvirtis. Elektroniniai čekiai. Elektroninių čekių privalumai ir minusai. Elektroniniai pinigai. Skaitmeniniai pinigai. Bankų atsiskaitymo sistema. Saugumas ir patikimumas. Pagrindinės gairės užtikrinant duomenų saugumą. Išvados. Naudota literatūra.

Mokamosios kortelės, e-čekiai, e-pinigai, skaitmeniniai pinigai. bankų atsiskaitymo sistema. saugumas ir patikimumas.

Išsiaiškinti elektroninio atsiskaitymo sistemos sąvoką; Išanalizuoti elektroninį atsiskaitymo privalumus ir struktūrą; Išsiaiškinti į kokias korteles skirstomos mokamosios kortelės; Išsiaiškinti kokie yra elektroninių čekių privalumai ir minusai; Sužinoti ir atskleisti kuo kas yra elektroniniai ir skaitmeniniai pinigai; Atskleisti kokios yra bankų atsiskaitymo sistemos; Išsiaiškinti kaip yra užtikrinamas saugumas ir patikimumas elektroninio atsiskaitymo sistemose.

Kuriamas fizinio ar juridinio asmens solidus įvaizdis; Gali pirkti ir mokėti internetu; Nereikia naudoti grynųjų pinigų; Kortelių turėtojams teikiamos papildomos paslaugos; Kortelių turėtojams nekeliami reikalavimai dėl jų gaunamų pajamų.

Privalumai: Neužima vietos jūsų piniginėje; Jų nepamesite, nes visada galėsite rasti internete; Paprasčiau skaičiuoti ir kontroliuoti savo išlaidas; Taupomas popierius, tuo pačiu tausojama gamta. Minusai: Ne visi klientai naudojasi internetu; Tektų prekybos centrams atskleisti savo duomenis, elektroninį paštą, taip suteikiant prekybininkams galimybę užversti klientą nereikalinga reklama; Kai kurie vartotojai labiau mėgsta popierinius sąskaitų variantus;.

Programinės įrangos apsauga Loginė apsauga Fizinė apsauga.

  • MS PowerPoint 657 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (1067 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eivi
  • Elektroniniai atsisikaitymai
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektroniniai atsisikaitymai. (2014 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroniniai-atsisikaitymai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 17:12
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo