Elektroniniai laiškai ir elektroninio pašto etiketas


Elektroninio pasto samprata. Elektroninio pasto referatai. Elektroninio pasto dezutes etiketas. Interneto etiketo samprata. Elektroninio+pasto+parašo+etiketas. Elektroninio laisko etikos principas. Zenkliukai padidinimo elektroniniam laiske. Elektroninio pasto etiketas pristatymai. Elektroniniu laisku etiketas.

Informatikos referatas. Elektroninio pašto etika. Įvadas. Elektroninis paštas. Elektroninis laiškas. Elektroninio laiško bendrieji principai. Elektroninio laiško struktūra. Elektroniniame laiške naudojami. Sutartiniai ženklai. Interneto etiketas. Mandagumo taisyklės naudojantis elektroniniu paštu. Išvados. Naudota literatūra.


Šiandien daugelis iš mūsų tvarko kasdieninius darbo reikalus interneto pagalba. Viena iš populiariausių interneto paslaugų - elektroninis paštas. Mes bendraujame elektroniniu paštu su kolegomis, partneriais, klientais, paslaugų teikėjais, valstybinėmis institucijomis, draugais, giminėmis. Elektroniniams laiškams skaityti ir rašyti yra sukurta ne viena programa.

Ankščiau internetu naudojosi žmonės, išaugę su internetu, techniškos pakraipos, suprantantys duomenų perdavimo principus ir protokolus. Šiandien internete yra ir vartotojų, kuriems ši aplinka yra nauja. Šie naujokai nežino apie interneto kultūrą ir jiems nebūtina žinoti apie duomenų perdavimo principus. Siekiant greičiau pritaikyti šiuos vartotojus prie interneto kultūros, būtina juos supažindinti su taisyklėmis, kurių reikia laikytis naudojantis internetu. Nesvarbu kaip žmogus prieina prie interneto, asmeninė sutartis su interneto paslaugų tiekėju, universitete ar darbe, bet kokiu atveju žmogus turi laikytis ir jų nurodytų taisyklių, nusakančių kaip ir ką galima siųsti, kaip save pateikti ir t.t.

Šio darbo tikslas – atskleisti pagrindinius aspektus, kurie yra susiję su elektroninio pašto etiketu.

Šio darbo objektas – elektroninio pašto etiketo ypatumai.

Šio darbo uždaviniai:

1. Pateikti elektroninio pašto sampratą.

2. Išnagrinėti elektroninio laiško bendruosius principus bei struktūrą.

3. Išnagrinėti ir pateikti interneto etiketą.

Darbe naudotas metodas – literatūros šaltinių analizė.

  • Informatika Referatai
  • 2013 m.
  • Daiva
  • 11 puslapių (2436 žodžiai)
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 23 KB
  • Elektroniniai laiškai ir elektroninio pašto etiketas
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektroniniai laiškai ir elektroninio pašto etiketas. (2013 m. Kovo 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektroniniai-laiskai-ir-elektroninio-pasto-etiketas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:23