Elektroniniai pinigai. Atsiskaitymai internete


Elektroniniu pinigu raida. Referatas elektroniniai pinigai. Elektroniniai pinigai raida. Elektroniniai pinigai referatas. Atsiskaitymai elektroniniai. Elektroniniu pinigu situacija lietuvoje. Elektroniniu pinigu istorija. Atsiskaitymų pinigais reglamentavimas. Kaip atlikti referata technologijų atsiskaitymui?. Elektroniniai atsiskaitymai referatas.

Įvadas. Elektroninių atsiskaitymų priemonės. Elektroninių pinigų naudojimas es. Elektroninių pinigų institucijos. Teisės šaltiniai ir teisinis reglamentavimas. Pagrindinės naudojimo problemos. Situacija lietuvoje ir ateities perspektyvos. Išvados. Santrauka. Literatūra. Darbo tikslas. Pagrindinis šio darbo tikslas apžvelgti ne tik elektroninių pinigų naudojimą lietuvoje, bet ir europos sąjungoje, o taip pat kaip teisiškai reglamentuojamas elektroninių pinigų naudojimas. Dar vienas iš darbo tikslų tai – pagrindinių problemų ir perspektyvų aptarimas.

Tikrino: prof. Dr. Gediminas davulis .

. Galima drąsiai teigti, kad elektroniniai atsiskaitymai yra xxi a. Bankininkystės fenomenas, kurio ekonominė svarba akivaizdi. Sparti elektroninių atsiskaitymų santykių raida, naujos bankų nau­dojamos technologijos, leidžiančios mokėjimus ir atsiskaitymus inicijuoti ir atlikti nematerialioje erdvėje, lemia teisės, kaip pagrindinio socialinio reguliatoriaus, reakciją, šių sudėtingų santykių įspaudimo į teisinius rėmus poreikį. Nors elektroninių pinigų, kaip vienos iš įdomiausių tiek teisiniu, tiek ekonominiu, tiek tech­niniu atžvilgiu elektroninės mokėjimo priemonės, teisinių santykių reglamentavimo tendencijos europos sąjungoje pastebimos dar 1997 metais, vis dėlto šis elektroninių atsiskaitymų subinstitutas daugeliui Lietuvos teisininkų tebėra terra incognita.

Darbo aktualumas. Šiame darbe nagrinėjama tema šiais kompiuterio ir interneto laikais yra labai aktuali daugiausiai mums vartotojams. Kadangi mes visi pastoviai kažkur tai skubam, elektroninių atsiskaitymų egzistavimas daugeliui žmonių palengvina gyvenimą. Naujovės plinta labai greitai, todėl nespėsim apsidairyt, kai pamiršim, kaip atrodo gryni pinigai.

Darbo tikslas.

Tyrimo objektas ir metodika. Šis darbas skirtas - ištirti elektroninių pinigų aplinką. Pirmas klausimas nagrinėja elektroninių pinigų sampratą ir priemones. Kadangi, tai šios priemonės dar naujoviškos, labai svarbu žinoti apie elektroninius atsiskaitymus iš teisės pusės. Todėl, antras klausimas apima teisės šaltinius, elektroninių pinigų naudojimo problematika ir kai ku­riuos teisinio reglamentavimo europos sąjungoje ypatumus. Trečias klausimas analizuoja šios atsiskaitymo priemonės ateities perspektyvas.

Darbo pagrindimas. Darbas nėra labai giliai išnagrinėtas, kadangi šia tema dar nėra pakankamai literatūros Lietuvių kalba ir nėra paplitusi Lietuvoje kaip pvz. Vakaruose. Tačiau, temą bandoma aptarti visapusiškai. Aptariamas ne tik ekonominis elektroninių pinigų naudojimo asppinigų problema europoje gal niekada nebu­vo tokia didelė kaip xvii a. , kai pinigai buvo auksinės ir sidabrinės monetos, Pagaminti iš metalų, kurių vertė pagrįsta jų retumu. Vie­nam iš pažangiausių xvii a. Mąstytojų škoti­jos matematikui johnui law prancūzijoje įkū­rus pirmąjį valstybinį nacionalinį banką ir įvedus popierinių pinigų sistemą, kuri vėliau nors ir žlugo, buvo suvokta, kad pinigai gali egzistuo­ti ne tik kaip iš tauriųjų metalų pagamintos mo­netos, bet ir kaip banknotai.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (5744 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elektroniniai pinigai. Atsiskaitymai internete
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Elektroniniai pinigai. Atsiskaitymai internete. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroniniai-pinigai-atsiskaitymai-internete.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:54
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo