Elektroninio cmr važtaraščio diegimo galimybės kelių transporto sektoriuje


Elektroninio cmr važtaraščio diegimo galimybės kelių transporto sektoriuje. Popierinio CMR važtaraščio problematika. Popierinio CMR važtaraščio problema yra aktuali tiek vežėjų. Popierinis CMR važtaraštis. Elektroninio CMR važtaraščio diegimo potencialas. Elektroninio CMR važtaraščio privalumai efektyvumas pildant važtaraščio duomenis. Elektroninio važtaraščio duomenys yra patikimesni negu popierinio važtaraščio. Elektroninio CMR važtaraščio naudojimo galimybių kelių transporte vertinimas. Buvo atliktas išsamus interviu su transporto srities specialistais ir ekspertais. Buvo išskirti tokie pagrindiniai privalumai greitas informacijos srautas. Galima bendra integracija su įmonėje įdiegtomis verslo valdymo sistemomis. Išvados. Atlikto tyrimo metu.


Popierinio CMR važtaraščio problema yra aktuali tiek vežėjų, tiek ekspeditorių įmonėms. Pagrindinės problemos yra tokios: sudėtinga įmonės vidaus važtaraščių apskaita, susidarius dideliam jų kiekiui; lėtas važtaraščio perdavimas suinteresuotoms šalims.

Buvo atliktas išsamus interviu su transporto srities specialistais ir ekspertais. Visi respondentai idėją dėl elektroninio važtaraščio diegimo ir naudojimo jų įmonėse vertino labai teigiamai.

Buvo išskirti tokie pagrindiniai privalumai: greitas informacijos srautas; klaidų tikimybės mažinimas; greitesnis sąskaitos pateikimas užsakovui; apyvartinių lėšų mažinimas;.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 134 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (238 žodžiai)
  • Nafecto
  • Elektroninio cmr važtaraščio diegimo galimybės kelių transporto sektoriuje
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektroninio cmr važtaraščio diegimo galimybės kelių transporto sektoriuje. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninio-cmr-vaztarascio-diegimo-galimybes-keliu-transporto-sektoriuje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:34
×