Elektroninio verslo analizė ir verslo modelio kūrimas


Įvadas. Segmentai. Vertės pasiūlymas. Paskirstymo. Santykiai su vartotojais. Pajamų šaltiniai. Partneriai. Kaštų struktūra. Išvados. Literatūra.

Kiekvienoje įmonėje vyksta tam tikri perversmai, vienos įmonės susikuria, kitos sustabdo veiklą, dirba nuostolingai ar tiesiog bankrutuoja dėl netinkamai atliktų ar blogai pasirinktų strategijų. Labai svarbu įvertinti ko įmonė siekia ir kam ji skiria daugiausiai dėmesio, todėl visoms įmonėms yra pravartu išanalizuoti savo verslo modelį. Verslo modelis yra ne kas kita kaip tam tikra logika, kuria apibūdinama vertė vartotojui, svarbiausi partneriai, pagrindinės veiklos ir ištekliai. Pagrindinis šio darbo rezultatas yra tai, kad išsiaiškinama kaip įmonėje uždirbami pinigai ir į ka reikėtų labiausiai orientuotis. Atlikta analizė pabrėžia stipriasias įmonės savybes, pagerina veiklą, suteikia stabilumo ateities veiksmams, suvienija įmonės vadovus siekti geresnių finansinių rezultatų, kurie ateityje atneša didesnį pelną.

Temos aktualumas: šiomis dienomis daugeliui įmonių vadovų yra sunku vieningai suprasti kaip įmonė uždirba pinigus ir kaip kuria vertę.

Darbo tikslas: išanalizuoti UAB „Officeday“ veiklą ir sukurti verslo modelį.

Darbo uždaviniai:

1.Aptarti įmonės veiklą.

2.Išskirti pagrindinius vertės pasiūlymus.

3.Įvardinti pagrindinius vartotojus ir santykius su jais.

4.Aptarti įmonės esmines veiklas, išteklius ir partnerius.

5.Aprašyti pagrindinius paskirstymo kanalus.

6.Išsiaiškinti pajamų šaltinius ir kaštų struktūrą.

7.Sudaryti ir aptarti įmonės verslo modelį.

Tyrimo metodai: darbe naudojami aprašomasis bei analizės metodai, siekiant išanalizuoti elektroninį verslą.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 400 KB
  • 2015 m.
  • 25 puslapiai (5078 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Elektroninio verslo analizė ir verslo modelio kūrimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Elektroninio verslo analizė ir verslo modelio kūrimas. (2015 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninio-verslo-analize-ir-verslo-modelio-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:16
×