Elektroninio verslo plėtojimas


Elektroninio verslo plėtojimas. Įvadas. Elektroninio verslo raida ir sąvokos. Technologiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Politiniai veiksniai. Teisiniai veiksniai. Ideologiniai veiksniai. Elektroninio verslo modeliai. Tarpininkavimo modeliai. Reklamavimo modeliai. Informacinio tarpininko modeliai. Prekiautojų modeliai. Gamintojo modeliai. Partnerystės modeliai. Bendruomenės modeliai. Prenumeratos modelis. Bendrinių paslaugų modeliai. Nutolusių paslaugų suteikimas. Elektroninio verslo struktūra. Elektroninio verslo pavyzdžiai. Mažmeninė prekyba. Finansai. Kompiuterinių žaidimų industrija. Elektroninis verslas ir elektroninė komercija. Elektroninio verslo galimybės, privalumai ir trūkumai. Svarbiausios elektroninio verslo galimybės. Svarbiausi elektroninio verslo privalumai. Svarbiausi trūkumai. Praktinė dalis. Veiklos apžvalga ir elektroninės komercijos forma. Atsiskaitymo sistema. Taikomi saugumo principai. Prekių ir paslaugų užsakymas. Vartotojų grupės. Rėmimo būdas. Tinklapio savybės ir nauda. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Tiksliai apibrėžti elektroninės verslininkystės sąvoką nėra paprasta dėl jos įvairiapusiškumo bei panaudojimo variacijos, bet trumpai daugelyje šaltinių elektroninis verslas apibūdinamas kaip sprendimai, kurie diegiami išnaudojant informacinių technologijų galimybes, sudarantys galimybes didinti tradicinio verslo efektyvumą bei skatina kurti naujus produktus ir paslaugas, tokiu būdu pritraukiant daugiau vartotojų ir geriau paten¬kinti esamų klientų ir pirkėjų poreikius.

Verslo įmonės turėtų suvokti, kad sėkmingas veiklos plėtojimas pirmiausia priklau¬so nuo sudaromų sandorių tarp įmonių ir vartotojų kiekio, kokybės ir mastų. Įmonės turėtų kurti, investuoti ir dalyvauti vertinant interneto šaltinius, suvokdamos, kad elek¬troninė komercija yra ne tikslas, bet besiskleidžiantis procesas, apimtas užslėptų truk¬džių, ir verslo sėkmė yra pasiekiama tik po daugybės pavykusių ir nepavykusių ban¬dymų.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 256 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (5647 žodžiai)
  • Universitetas
  • Veta
  • Elektroninio verslo plėtojimas
    9 - 3 balsai (-ų)
Elektroninio verslo plėtojimas. (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninio-verslo-pletojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:13
×