Elektroninio verslo plėtra šilumos energetikoje


Elektroninio verslo poreikis. Šilumos tinklų plėtra, mokslo darbai.

Elektroninio verslo elementų plėtra šilumos energetikoje. Įvadas. Elektroninis verslas. Elektroninis verslo ciklas. Įmonės elektroninio verslo poreikis. E - paslaugų nauda ir taikymas įmonėms. Šilumos įmonių naudojamos e - paslaugos. Uab „vilniaus energija“ elektroninės paslaugos. Ab „kauno energija“ elektroninės paslaugos. Ab „ klaipedos energija “ elektroninės paslaugos. Išvados. Literatūros sąrašas. Santrauka.

Elektroninis verslas auga kasdien, įmonėms jau nebepakanka verslo valdymo sistemų. Šiandien reikia sudėtingų specializuotų elektroninių paslaugų ar elementų, skirtų tam tikrai verslo sričiai, o kadangi verslo sėkmės ir nesėkmės priklauso nuo valdymo sprendimų, kyla būtinybė teisingai ir efektyviai pasirinkti labiausiai tinkamą sprendimą ir jį įdiegti. Elektroninėms paslaugoms priskiriama komercija, interneto svetainės bei įvairūs elektroniniai elementai padedantys greičiaubei tiksliau atlikti tam tikrą darbą.

Šio kursinio darbo tikslas yra išanalizuoti elektroninių elementų efektyvumą taupant finansinišlaidas bei didinant įmonės veiklos efektyvumą.

Kursinio darbo uždaviniai:

Paaiškinti, kas yra elektroninis verslas;

Išsiaiškinti, kokia naudą gauna įmonės, kurios naudojasi elektroninėmis paslaugomis;

Apžvelgti elektronines paslaugas keletos šilumą tiekiančių įmonių.

Stengiantis įvykdyti šiuos uždavinius, surinkta, naudota ir analizuota medžiaga, pateikta knygose bei internete. Internetas, kaip žinia, talpina pačias naujausias žinias, čia publikuojami naujausi straipsniai, todėl ruošiant šį kursinį darbą tai buvo pagrindinis literatūros šaltinis. Knygų, susijusių su verslo valdymo sistemomis, rasti buvo pakankamai sunku, atsižvelgiant į tai, jog Lietuvoje ši tema nėra plačiai gvildenama, o elektorinių paslaugų sprendimų rinka tik dabar pradeda sparčiai augti. Taigi pagrindinė literatūra, kuria remiantis parašytas šis kursinis darbas yra elektroniniai dokumentai.

  • Technologijos Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1019 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3273 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Elektroninio verslo plėtra šilumos energetikoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektroninio verslo plėtra šilumos energetikoje. (2013 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninio-verslo-pletra-silumos-energetikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:58
×