Elektroninis akseleratorius


Elektroninis akseleratoriaus pedalas. Jūs pamatysite, kad elektroninio akseleratoriaus pavara - tai daug daugiau nei mechaninio valdymo pakeitimas. Droselio sklendės valdymas. Sistemos aprašymas. Reguliavimo procesas. Sistemos sudedamosios. Elektroninės sistemos veikla. Elektroninis akseleratorius. Akceleratoriaus pedalo modulis. Signalo naudojimas. Darbas kai signalo nėra. Droselio valdymo modulis J. Sistemos komponentai. Savikontrolės klausimai. Atsakymai į Jūsų klausimus.

Jūs pamatysite, kad elektroninio akseleratoriaus pavara - tai daug daugiau nei mechaninio valdymo pakeitimas.

Droselis judinamas elektros variklio pagalba. Tai pašalina įprastinių mechaninių sąsajų tarp akseleratoriaus pedalo ir akseleratoriaus veiklos. Tai reiškia, kad vairuotojo ketinimai perduodami nuo akceleratoriaus pedalo iki valdymo bloko. Valdymo blokas gali judinti droselį per variklio sukimo momento dydį net tada, kai vairuotojas nenori pakeisti akceleratoriaus pedalo padėties. Tai leidžia geriau koordinuoti variklio sistemas.

Mechaninis droselio judėjimas Vairuotojas nuspaudžia akceleratoriaus pedalą ir akceleratoriaus pedalo jėga tiesiogiai perduodama droseliui. Elektroninis variklio akceleratoriaus tiesiogiai neturi jokios įtakos droselio sklendei. Variklio sukimo momentui keisti būtini kiti parametrai, iš variklio, pavyzdžiui, iš uždegimo ir kuro įpurškimo momento. Tik tuščios eigos ir pastovaus greičio palaikymo operaciją atlieka elektroninė kuro tiekimo kontrolė.

Elektroninis droselio valdymas. Šiuo atveju, droselio valdymas vyksta elektroninės kontrolės ir elektros pavaros dėka. Pagal savo ketinimus pakeisti variklio galią vairuotojas nuspaudžia akceleratoriaus pedalą. Pedalo padėties daviklis atitinkama signalą siunčia į variklio valdymo bloką. Toliau droselio judėjimas vyksta pagal vairuotojo ketinimus. Jei tampa būtina pakeisti variklio sukimo momentą saugumo sumetimais ir dėl degalų ekonomijos, variklio valdymo blokas gali pakeisti padėtį nekeičiant akceleratoriaus padėties. Šio reglamento privalumas yra tas, kad valdymo blokas nustato droselio poziciją pagal vairuotojo pageidavimus, aplinkos apsaugos reikalavimus, poreikį užtikrinti saugumą ir sumažinti kuro sąnaudas.

  • Mechanika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2245 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (986 žodžiai)
  • Eligijus167
  • Elektroninis akseleratorius
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektroninis akseleratorius. (2015 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-akseleratorius.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 05:04
×