Elektroninis parašas ir jo paskirtis


Elektroninis parasas skaidres. Elektroninio paraso paskirtis. Elektroninis paštas ir jo paskirtis. Elektroninis parašas paskirtis. Elektroninis parasas ir jo paskirtis?. Elektroninio parašo paskirtis.. Kaip atkoduoti prezentacija faila. El. laiško parašo pavyzdžiaia. Elektroninis parasas ir jo paskirtis powerpoint. Referatas elektroninis parasas.

Elektronins parašas ir jo paskirtis. Dokumentų pasirašymas elektroniniu būdu. Naudojamas skaitmeninis sertifikatas. Virtualus dokumentas. Skaitmeninių sertifikatų veikimas pagrįstas asimetrinio šifravimo technologija. Šį šifravimo būdą išrado jav masačiusetso technologijos instituto profesoriai. Nors viešasis ir privatusis raktai yra skirtingi. Jei gavėjas gali atkoduoti pranešimą. Esminės funkcijos. Viešojo rakto infrastruktūros. Skaitmeninį sertifikatą sudaro. Skaitmeninis sertifikatas paprastai susideda. Elektroninis parašas lietuvoje. Pagal elektroninio parašo proveržio programos grupės. Mobilusis el. Parašas. Bankai. Žengiame dar pirmuosius žingsnius, bet, remiantis pasauline praktika. Telekomunikacijų bendrovė „bitė lietuva“ parengė atvirą el. Parašo techninę bazę. Specialistų vertinimu. Išvados. Iniciatyvinė mobiliojo el. Parašo grupė siekia.
  • MS PowerPoint 400 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių
  • Gabija
  • Elektroninis parašas ir jo paskirtis
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninis parašas ir jo paskirtis. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-parasas-ir-jo-paskirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:35
×