Elektroninis paštas (2)


Įvadas. Elektroninio pašto sąvoka. Elektroninio pašto atsiradimas. Elektroninis laiškas. Elektroninio pašto pagrindinės funkcijos. Elektroninio pašto tipai ir rūšys. Literatūros sąrašas.

Tikriausiai daugelis iš mūsų negalėtume įsivaizduoti šiandienos be interneto, kompiuterio ar išmaniųjų telefonų. Informacinės technologijos yra patapusios mūsų kasdienybės neatsiejama dalimi. Siunčiame elektronines žinutes keliaudami, sėdint parke ant suoliuko ar prie pietų stalo. Elektroninės žinutės pas adresatą nukeliauja akimirksniu, sutaupydami mums labai daug laiko ir leidžiantys jas perskaityti visur, kur galimas prisijungimas prie interneto. Elektroninis paštas viena labiausiai naudojamų internetinių paslaugų.

Technologijos žengia i priekį, leisdamos žmonėms atlikti darbus daug greičiau ir paprasčiau. Ne išimtis ir informacinės technologijos, kurios sudaro žmonėms sąlygas komunikuoti tarpusavy ir būti informuotiems tam tikrais klausimais. Nuo senų laikų žmonės siuntė vieni kitiems laiškus, tai labai svarbi komunikacijos priemonė.

Elektroninio laiško rašymo etiketas yra analogiškas paprastų laiškų rašymui. Keletas pagrindinių aspektų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį rašant elektroninį laišką:

Laiško siuntimas internetu nėra visiškai saugus, todėl nepatartina rašyti informacijos, kuri galėtų sukompromituoti jus ar adresatą.

Reikėtų stengtis vartoti lietuvišką raidyną.

Visada nurodyti laiško temą (subject), nes tai lyg jūsų žinutės vizitinė kortelė. Adresatas tikrindamas savo el. paštą pirmiausia atkreips dėmesį į jūsų laiško temą, kuri jam leis nuspręsti ar labai svarbi jūsų žinutė.

Pasisveikinti su adresatu. Pasisveikinimas įprastai rašomas laiško pradžioje atskiroje pastraipoje.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 500 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1190 žodžiai)
  • Kolegija
  • Audrius
  • Elektroninis paštas (2)
    10 - 9 balsai (-ų)
Elektroninis paštas (2). (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-pastas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 20:37
×