Elektroninis paštas jo galimybės, pliusai ir minusai


Elektroninis paštas. Jo galimybės, pliusai ir minusai. Įvadas. Elektroninis paštas. Kodų lentelės elektroniniame pašte. Mime reikalavimai. Interneto elektroninio pašto adresas ir jo įsigijimo būdai. Patarimų rašantiems elektroninius laiškus. Elektroninio pašto rūšys. Elektroninio pašto programa outlook express. Virusai elektroniniame pašte. Neprašyti elektroniniai laiškai. Išvados. Literatūra.

1) žiniatinklinis ( WebMail) – kai esame prisijungę prie interneto ir darbui su paštu naudojame interneto naršykles. Užsiregistruoti ( sukurti elektroninio pašto sąskaitą) leidžia daugelis interneto vartotojų. Laiškai yra laikomi paslaugos teikėjo kompiuteriuose, tačiau pasiekti juos galima iš bet kurio kompiuterio pasaulyje, turinčio interneto ryšį.

Elektroninis paštas nors ir turi savo trukumų, pavyzdžiui, kaip virusai plintantis kartu su laiškais, tačiau jau nebeįsivaizduoja savo veiklos be kasdien gaunamų ir siunčiamų žinučių po visą pasaulį. Jis yra plačiai paplitęs po pasaulį. Tai paprasta ir daug patogiau negu paprastas paštas. Be to, elektroninio pašto galimybe greitai perduoti informaciją į bet kurią Lietuvos ar pasaulio vietą, lengvina atskirų žmonių arba jų grupių glaudų ryšį.Tai lengva ir paprasta bendravimo priemonė.

Viešojo interneto centro bibliotekėlė ,,Mano bičiulis internetas. Internetas ir elektroninis paštas“

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 183 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3259 žodžiai)
  • Mkk99
  • Elektroninis paštas jo galimybės, pliusai ir minusai
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektroninis paštas jo galimybės, pliusai ir minusai. (2013 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-pastas-jo-galimybes-pliusai-ir-minusai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 08:08
×