Elektroninis paštas referatas (2)


Informatikos referatas.

Lentelių, paveikslų ir priedų sąrašas. Įvadas. Pagrindinių sąvokų, santrumpų sąrašas su paaiškinimais. Paštas. Elektroninis paštas. Elektroninio pašto privalumai ir trūkumai. Elektroninio pašto istorija. El. laiškų siuntimas. El. laiškų rašymas. Populiariausių svetainių ypatumai. Elektroninio pašto naudojimas pagal išsilavinimą. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Laiškai. El. pašto naudojimas pagal išsilavinimą. El. pašto naudojimas.


Kasdien daugelis piliečių dirba bei mokosi internete. Elektroninėje erdvėje žmonės: naršo, ieško informacijos bei naudojasi elektroniniu paštu. Šiuolaikinėje visuomenėje retas kuris nedalyvauja socialinių tinklapių gyvenime. Tūkstančius metų žmonės perduodavo svarbias žinias vieni kitiems įvairiais būdais, ir jie buvo kur kas lėtesni ir ne tokie patogūs kaip elektroninis paštas. Kasdiena beveik visi žmonės rašo elektronines žinutes ar laiškus, tai patogi priemonė ne tik socialiniam bendravimui, bet ir darbui, pavyzdžiui užsakant prekes įmonei ar pan. Naudojant el.paštą galima persiųsti informaciją į bet kurį pasaulio kraštą. Tai daug paprasčiau negu siųsti įprastus laiškus, nes tai sutaupo laiką ir laiškas pasiekia gavėja vos per kelias minutes. Taigi galima sakyti, kad moderniame pasaulyje elektroninis paštas labai svarbus kiekvienam žmogui.

Taigi, šio mūsų darbo uždaviniai būtų šie:

Suprasti kas yra paštas,

patirynėti elektroninį paštą, atskleisti jo privalumus, trūkumus.

trumpai panagrinėti el.pašto istoriją,

išsiaiškinti elektroninių laiškų rašymą ir siųntimą,

Pateikti statistikos, apie elektroninio pašto naudojimą pagal išsilavinimą.

Šio darbo tikslas: Sužinoti kuo daugiau apie elektroninį paštą ir paskatinti kitus juo naudotis.

Yahoo.mail- nemokama el.pašto dėžutė.

Negalėtume pasakyti, kad šiuolaikinė visuomenė vis rečiau naudojasi paprastu paštu, nes tai neišvengiama reikmė kiekvieno žmogaus gyvenime.

  • Informatika Referatai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Ugnė
  • 15 puslapių (1222 žodžiai)
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 774 KB
  • Elektroninis paštas referatas (2)
    10 - 5 balsai (-ų)
Elektroninis paštas referatas (2). (2016 m. Kovo 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektroninis-pastas-referatas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 05:51