Elektroninis paštas


Elektroninis paštas referatas. Referatas elektroninis pastas. Referatas apie elektronini pasta. Imap referatai. Elektroninio pasto naudojimosi taisykles. Elektroniniai laiškai iš gmail. Elektroninis pastas vgtu laiskas. Žaidimu registravimai be el.pasto. Elektroninio pasto referatai. Skaidres apie elektronini pasta.

Įvadas. Elektroninis paštas. Sąvokos. El. Pašto privalumai:. Pagrindinės funkcijos:. Populiariausi lietuvos elektroninio pašto tiekėjai. Rašant laiškus standartizuotoje formoje reikia užpildyti tam tikrus laukus:. Čia pateikiami dažniausiais vartojami ženklai:. Gmail elektroninio pašto apžvalga. Asmeninį adresą įsigyti verta, nes:. Vgtu elektroninio pašto istorija. Naudojimosi vilniaus gedimino technikos universiteto elektroninio pašto sistema taisyklės. I. Bendrosios nuostatos. Ii. Studentų elektroninio pašto sistema. Iii. Darbuotojų ir doktorantų elektroninio pašto sistema. Iv. Naudotojų registravimas. V. Naudotojo pareigos ir atsakomybė. Kompiuteriniai virusai. Neprašyti elektroniniai laiškai. „spam“ kilmė. Kova su šlamštlaiškiais. Programos prieš e. Šlamštą. Pop. Smtp. Pagrindinės komandos. Helo siuntėjo. Domenas. Data. Quit. Klaidų kodai. Ssl ir imap. Veiksmingas verslo elektroninis laiškas. Venkite ilgų tekstų. Kuo trumpiau. Tiesiai į dešimtuką. Komfortiškas formatavimas. Naujasis draugiškumas. Nauda skaitytojui. Korektūrą sugalvojo ne bailiai. Išvados. Literatūros sąrašas:.

Elektroninis paštas - tai viena iš komunikacijos priemonių, kuri yra labai paplitusi ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Nors mūsų šalyje internetas yra gana brangus, visgi naudojimasis internetu, o kartu ir elektroniniu paštu, plinta ne tik įvairiose įmonėse bei orkalbant apie įmones, elektroninis paštas yra greito susisiekimo priemonė. Dauguma informacijos įmonėse kaupiama iš karto kompiuteryje ir tą informaciją svarbu perduoti laiku savo vartotojams, verslo partneriams ar kitiems suinteresuotiems asmenims. Taigi elektroninis paštas - tai viena iš priemonių, padedančių greitai perduoti tą informaciją. Nepaisant elektroninio pašto privalumų, jis turi ir trūkumų - nėra tikimybės, kad perduodama informacija paklius į tas rankas, kur buvo siunčiama (neteisingo adreso surinkimo galimybė ) ir ar tos informacijos neperskaitys kiti, be to paprastam vartotojui pranešimų lavina iš kolegų, draugų, šeimos, interneto konferencijų gali tapti nebevaldoma.

Kadangi daugiausia fizinių asmenų, besinaudojančių elektroniniu paštu, yra studentai ir kiti jauni asmenys, tai jų susidomėjimą elektroniniu paštu lemia noras išmokti naudotis pasaulyje paplitusiomis ryšio priemonėmis, greitai susirasti draugų visame pasaulyje bei perduoti žinutes savo draugams. Tačiau norint siųsti ir gauti žinutes, reikia, kad šio proceso dalelektroninis paštas (el. Paštas) yra būdas kurti, siųsti ir gauti žinutes perpašto dėžutė – pašto kompiuterio (stoties) diske išskirta vieta, kurioje laikomi laiškai. Ja naudotis gali tik klientas, žinodamas slaptažodį.

Elektroninis paštas sukurtas naudojant tradicinio pašto metaforą – žinutės vadinamos laiškais, laiškai siunčiami į pašto dėžutes, iš kurių juos galima bet kada išsiimti skaitymui. Pašto dėžutes palaiko pašto serveriai, aptarnaujantis tam tikros vardų erdvės pašto adresus. Paprastai priėjimas prie pašto serverio (pašto dėžutės) yra apsaugotas slaptažodžiu.

Informacija gavėjui dažniausiai siunčiama ne tiesiogiai, bet per tarpines grandis – smtp serverį, kuris laiškus nugabena į serverį, atsakingą už pašto dėžutes (pop3 arba imap). Tarp šių serverių gali būti dar keletas kitų (dažniausiai – smtp) pašto serverių.

Prie kai kurių pašto dėžučių serverių galima prisijungti, naudojant apibrėžtus protokolus (pop3, imap, ms exchange ar kitus), kuriuos palaiko vienos ar kitos pašto programos (thunderbird, thebat, outlook, outlook express ir pan. ) arba web - sąsają – internetinį puslapį (veikiantį, kaip specializuotas imap, pop3 ar pan.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 161 KB
  • 2011 m.
  • 26 puslapiai (5345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Elektroninis paštas
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektroninis paštas. (2011 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-pastas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:54
×