Elektroninis verslas draudimo sektoriuje


Elektroninis verslas draudimo sektoriuje. Įvadas. Elektroninio verslo samprata. Informacinių technologijų panaudojimas versle. Elektroninio verslo modeliai ir veiklos reguliavimo principai. Draudimo samprata. Draudimo samprata. Bendros tendencijos Lietuvoje. Draudimo samprata. Gyvybės draudimas Lietuvoje. Draudimo samprata. ne Gyvybės draudimas Lietuvoje. Elektroninio draudimo samprata. Elektroninio draudimo privalumai ir trūkumai. Eleltroninio draudimo pavyzdys, kai yra taikomas „Verslas- klientui“ modelis. Elektroninio draudimo sąlygos Lietuvoje ir užsienyje. Draudimo bendrovių palyginimas pagal kriterijus. Draudimas internetu. Apklausos rezultatai. Draudimas internetu pavyzdys. Išvados.

Svarbus e. verslo veiklos pagrindas yra internetas, kuris yra pagrindinė priemonė jungianti verslo procesus ir didinanti jų efektyvumą. Kartais e. verslo sąvoka yra tapatinama su el. komercija. Elektroninis verslas yra platesnė sąvoka, kuri apima ir elektroninę komerciją. El. verslas - tai yra verslo procesai ir verslo veiklos tobulinimas, panaudojant skaitmenines technologijas. El. verslas – tai veiklos organizavimas naudojant IT duomenų perdavimų tinklus. El.verslas- tai tradicinio verslo automatizavimas, pasinaudojant kompiuteriniais tinklais.

Didėja elektroninė branda ir atitinkamai yra gerinami organizacijos verslo procesai. Įmonėse gerėja klientų aptarnavimas: klientai gali rasti norimą informaciją įmonės tinklalapyje, arba e. paštu susisiekti su įmonės atstovais, kurie operatyviai ir išsamiai atsakys į pateiktas užklausas. Atsiranda puiki galimybė bendradarbiauti su kitomis įmonėmis. Taigi, e. verslas dėl sparčiai tobulėjančių IT yra nuolat besivystanti veikla.

Įmonės turi tris pagrindines e. verslo plėtros galimybes: elektroninė svetainė verslo operacijų ir procesų automatizavimas įmonės kardinalus keitimas į virtualią organizaciją.

Verslo modelis – verslo organizavimo metodas, kurį korporacija naudoja norėdama gauti pelną. Pagal dalyvaujančius subjektus dažniausiai yra išskiriami 9 pagrindiniai elektroninio verslo modeliai.

Pagrindiniai elektroninio verslo modeliai: Verslas verslui Verslas klientui Verslas verslui klientui Vartotojas verslui Vartotojas vartotojui Mobili komercija Verslas darbuotojui Verslas Vyriausybei Vyriausybė vartotojui.

Draudimas – svarbi ekonominė veikla, būdinga visoms išsivysčiusioms šalims. Pagal draudimo objektą yra dvejų rūšių: gyvybės ir negyvybės draudimas.

  • Elektronika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2160 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (1121 žodžiai)
  • Leila
  • Elektroninis verslas draudimo sektoriuje
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektroninis verslas draudimo sektoriuje. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-verslas-draudimo-sektoriuje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 23:54
×