Elektroninis verslas Lietuvoje


E verslas lietuvoje. E-verslas lietuvoje. E- verslo dinamika ir perspektyvos lietuvoje. Elektroninio verslo perspektyvos. E-verslo dinamika ir perspektyvos lietuvoje. Elektroninis verslas jo rusys. Elektroninio verslo technologijos. El-verslas lietuvoje. Elektroninis verslas: raida ir modeliai.. Elektroninio verslo rinkos dinamika lietuvoje.

Įvadas. Elektroninio verslo sąvoka, jo rūšys. Elektroniniame versle taikomi modeliai. Elektroninis verslas Lietuvoje. Elektroninio verslo susikūrimo Lietuvoje priežastys. E-verslo kūrimosi procesas. Elektroninio verslo Lietuvoje pavyzdžiai. Virtualių paslaugų paklausa lietuvoje. Elektroninio verslo privalumai ir trūkumai. E-verslo perspektyvos Lietuvoje. Išvados:. Literatūros sąrašas.

Populiarėjant informacinėms technologijoms, internetas tampa ne tik komunikavimo ir informacijos paieškos priemonė, bet ir puiki vieta plėsti savo verslą. Vis daugiau Lietuvos įmonių atidaro savo padalinius virtualioje erdvėje. Verslas yra priverstas keistis iš tradicinio į elektroninį, turintį papildomų veiklos priemonių, kurios yra nemažas pranašumas konkurencinėje kovoje tiek smulkioms, tiek didžiausioms tarptautinėms įmonėm. E-verslas padeda pasiekti platesnes rinkas ir didesnį vartotojų būrį, tuo pačiu mažindamas patiriamus kaštus ir optimizuodamas organizacijų verslo operacijas.

Internetinę erdvę verslas gali valdyti pasinaudodamas elektroninio verslo potencialu, informacinėmis technologijomis, kurių plėtra ir skatina tradicinį verslą perkelti verslo procesus į elektroninę erdvę. Įmonė, norėdama išlikti ir sėkmingai konkuruoti, privalo susieti verslo procesus su informacinėmis technologijomis. Šiandieniniame versle pažymėtini technologiniai įmonių veiklos organizavimo aspektai, modernios informacijos perdavimo priemonės, kurių dėka yra taupomi laiko resursai, optimizuojamos įmonės atliekamos operacijos. Informacinės technologijos ir nuolat vykstanti jų plėtra yra pagrindinis verslo perkėlimo į virtualiąją erdvę variklis.

Darbo tikslas:

Išanalizuoti elektroninio verslo dinamiką ir perspektyvas Lietuvoje.

Uždaviniai:

1.Išsiaiškinti e-verslo esmę ir struktūrą.

2.Išanalizuoti elektroninio verslo situaciją Lietuvoje rinkoje.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4091 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Elektroninis verslas Lietuvoje
    9 - 1 balsai (-ų)
Elektroninis verslas Lietuvoje. (2012 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-verslas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 14:18
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo