Elektroninis verslas pristatymas


Elektroninis verslas. Sąvokos. Tikslas. Elektroninis verslas Lietuvoje. Elektroninio verslo modeliai Lietuvoje. Kaip pradėti elektroninį verslą? Elektroninio verslo trūkumai ir privalumai. Elektroninio verslo. Elektroninio verslo aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Ekonominė aplinka. Politinė, teisinė aplinka. Technologinė aplinka. Ekologinė aplinka. Elektroninio verslo pavyzdžiai. Išvados.

Rengė: Vytautė Sakalauskaitė. Muzikos pedagogika II kursas.

Elektroninė parduotuvė (pvz. e-senukai.lt, tarpmergaiciu.lt, vinted.lt, uogos.lt ir t.t); Interneto tinklalapis – efektyvi reklamos forma; Socialiniai portalai (pvz. one.lt, facebook.com, ir kt. komunikavimo portalai).

Reikia žinoti verslo formas (verslas-verslui, verslas-klientui, klientas-klientui, valstybė-klientui). Reikėtų pradėti nuo strategijos. Kaip bus bendraujama su tiekėjais, klientais ir su savo darbuotojais? Ką gaus įmonė, įdiegusi elektroninio verslo sprendimą, kuris elektroninio verslo modelis bus pasirinktas? Numatyti naujų klientų skaičių, pardavimų apimtis, darbo ir technologijos kaštų padidėjimą arba sumažėjimą, kuris sudarys šių skaičiavimų pagrindą. Kokios prekės ar paslaugos turėtų būti parduodamos, kaip jos turėtų būti pertvarkytos naujomis technologijomis. Svarbu atsižvelgti į tai, kaip tinklalapis arba internetinė aplikacija atrodys. Ar bus patogu ja naudotis, ar ji bus patraukli, kiek kartų reikės nuspausti pelės mygtuką, kad prieitume prie reikiamos vietos arba įvykdytume sandorį? Reikėtų aptarti ir aplikacijos našumą. Kiek vartotojų tikimės aptarnauti per dieną, savaitę, mėnesį? Koks numatomas reakcijos laikas? Kaip dažnai bus atnaujinamas puslapis?

Labai svarbu pradedant verslą domėtis viskuo , kas su juo susiję, bendrauti ir bendradarbiauti su žmonėmis.

Privalumai : Daug greičiau bendraujama su darbuotojais, klientais; galimybė be didelių sąnaudų rinkti grįžtamąjį ryšį; efektyvesnis vartotojų poreikių tenkinimas; galimybė pateikti daugiau informacijos apie produkciją ir įmonę; patogus ir efektyvus vartotojų aptarnavimas; efektyvesnis darbuotojų pritraukimas (ieškantiems papildomo darbo) ir t.t.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 4862 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (988 žodžiai)
  • Vytautė
  • Elektroninis verslas pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektroninis verslas pristatymas. (2014 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroninis-verslas-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:55
×