Elektroninių paslaugu plėtra Lietuvoje


Įvadas. E – paslaugų plėtra ir raida. Elektroninių paslaugų sistemos. E – paslaugų populiarumas. Kodėl nesirenka? Paslaugų įvairovė. Populiariausia E – bankininkystė. Naujos galimybės. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikiniame, medijų pasaulyje, atsirado galimybė palengvinti žmonių gyvenimus ir atrasti kažką kas padėtų taupyti laiką. Kadangi naujos technologijos įtvirtino daug naujų galimybių, tai pamažu įvairias kasdienines paslaugas, pirkimus, mokėjimus ir t.t imta keisti virtualiais, elektroninias variantais. Lietuvoje elektroninės paslaugos pradėjo plisti 21 –ojo amžiaus pradžioje. Ilgainiui, jos taip išplito, kad dabar mes internetu galime apmokėti įvairias sąskaitas (E – bankininkystė) ir tvarkyti piniginius reikalus vietoj to jog vyktume į banką. Galime apsipirkinėti įvairiose internetinėse parduotuvėse tokiose kaip: ir t. t., ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be šių, pačių populiariausių e- paslaugų dar egzistuoja begalės kitokių, dabar internetu, galime atlikti beveik visus svarbius veiksmus. Ar tai naudinga? Žinoma! Juk taip sutaupome laiko ir galime neiškėlę kojos iš namų sutvarkyti skubotus reikalus ar tiesiog naudotis paslaugomis, kurios mums naudingos. Taigi, šiame referate apžvelgsiu e – paslaugų populiarumą, raidą ir kitus aspektus, kurie padės suprasti kokios jos svarbios kasdieniniame gyvenime.

  • Informatika Namų darbas
  • Microsoft Word 279 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1085 žodžiai)
  • Egle
  • Elektroninių paslaugu plėtra Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektroninių paslaugu plėtra Lietuvoje. (2013 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektroniniu-paslaugu-pletra-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 21:43
×