Elektros instaliacija verslo planas


Įvadas. Verslo plano santrauka. Įmonės pristatymas. Verslo įdėja. Rinkos apibūdinimas. Gamybos (paslaugos teikimo) organizavimas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.

Darbo tikslas –Privatūs užsakymai, konsultacijos.

Planuojama atidaryti elektros tinklų įmonė „elektris“ Šilutės mieste. Pagrindinis įmonės atidarymo tikslas tai atlikti individualius užsakymus. Čia bus galima ir pasikonsultuoti kaip tinkamai įrengti elektros instaliaciją, kokias priemones geriausiai naudoti. Laikui bėgant ir galimybei esant planuojama plėsti paslaugas ir kituose miestuose.

Lėšų įmonei atidaryti planuojama gauti iš banko pasiėmus paskolą. Planuojama nupirkti reikiamą įrangą ir kitas reikalingas priemones. Parduotuvėje vadovaus direktorius ir dirbs kol kas du darbininkai. Imant paskolą iš banko bus sudaryta garantijos sutartis. Jeigu paskola nebus laiku gražinta už tai atsakys direktorius savo asmeninių turtu.

Parduotuvės pavadinimas „elektris“. Tai bus individualūs užsakymai. Įmonės registracija Nr.AD 2014-01 įmonės kodas 223458542, įregistruota Všį Registrų centre, Šilutės filialas. PVM kodas LT626291288, įmonės vadovas tel.nr.(8-444)74482, mob. Tel. 8-62-35200, el. paštas elektris@gmail.com. Sąskaitos nr. LT24320002255265236, AB Swedbank. Parduotuvė įsikūrė nuosavajame name.

Pagrindinė veiklos sritis individualūs užsakymai susieję elektros instaliacijos, montavimo paslaugomis. Pagal tokių paslaugų trūkumą manau įmonė turės klientų. Kadangi darbą atliks, ar klientus konsultuos gerai žinantys savo darbą darbuotojai. Laikui bėgant planuojama plėsti įmonė ir teikti daugiau paslaugų.

Šilutės rajone tokių paslaugų teikia labai mažai įmonių ,todėl manau, kad šis verslo planas turėtų pasisekti.

Atsinaujinant energetikai Pasaulyje taip pat trūksta ir tokių patyrusių žmonių paslaugų. Ši verslo idėja kilo dėl daugėjančių elektros įrenginių, ir ne kiekvienas žmogus gali tai prijungti ar sutaisyti ,ar net pakunsultuoti. Klientams pasirinkus mūsų paslaugas nereiks sukti galvos dėl profesionalumo lygio, nes mūsų įmonėje atrenkami tik patys geriausi darbuotojai.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1613 žodžiai)
  • Kolegija
  • Liudas
  • Elektros instaliacija verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Elektros instaliacija verslo planas. (2016 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-instaliacija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:42
×