Elektros instaliacijos elektrinių grindų šildymo sistemos montavimas verslo planas


Įvadas. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Paslaugos aprašymas. Firmos charakteristika. Verslo formos parinkimas. Vieta, kur įsikūrusi firma, aprašymas. Rinka. Rinkos tyrimas. Analitinė dalis. Rinkodaros planas. Konkurencinė analizė. Marketingo planas. Kainų politika ir kainos. Rėmimas. Gamybinės patalpos. UAB „Tokas “ ilgalaikis turtas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darbuotojams keliami reikalavimai. Organizacinė struktūra. Finansinis planas. Paslaugų sąnaudos (Lt. ). Prognozuojamas balansas (Lt. ). Kompetencijos. Literatūra.


Idėja kurti UAB “Tokas” kilo, nes dauguma žmonių stengiasi statytis nuosavus namus ir nori, kad jie būtų komfortiški ir jaukūs. Viena iš sudedamųjų dalių tam pasiekti yra įdiegta tobula elektros instaliacija, apsaugos, šildymo sistema, todėl UAB “Tokas” ir versis tokių sistemų įdiegimu t.y. elektros instaliacijos, apsaugos ir video stebėjimo, elektrinių grindų šildymo sistemos montavimu.

Nors žinoma, kad mūsų UAB ne bus pirmoji įmonė kuri teiks tokio pobūdžio paslaugas visoje Lietuvoje, nes be mūsų įmonės dar yra keltas konkurentų kurie teikia tokias pat paslaugas. mes manome, kad UAB “Tokas” sugebės konkuruoti ir išsikovoti tam tikrą rinkos dalį iš konkurentų, nes įmonėje dirbs darbuotojai turintys didelę darbo patirtį šioje srityje, aukštos kvalifikacijos, gerai, greitai ir kokybiškai atliks patikėtus darbus bei visi vadovai bus su aukštuoju įsilavinimu.

UAB “Tokas” siekdama tikslo gauti pelną, vykdys šias komercines veiklas: elektros instaliacijos montavimą, apsaugos ir stebėjimo sistemų montavimą bei grindų elektrinių šildymo sistemų montavimą, krovinių vežimą keliais, geležinkeliais, krovinių tvarkymą, laikymą ir sandėliavimą.

finansavimo šaltinių pritraukimas tam, kad būtų galimybė įsigyti naują gamybos technologiją ir taip geriau pasiruošti darbų įgyvendinimui.

Apsaugos ir video stebėjimo sistemos yra diegiamos tam, kad būtų dar labiau apsaugota mūsų klientų privati nuosavybė nuo įsibrovėlių.

Bendrovės įstatinis kapitalas lygus 100.000 litų. Jis padalintas į 100 vardinių paprastųjų akcijų, kurių nominalioji vertė 1000 litų.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2308 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domas
  • Elektros instaliacijos elektrinių grindų šildymo sistemos montavimas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektros instaliacijos elektrinių grindų šildymo sistemos montavimas verslo planas . (2017 m. Spalio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-instaliacijos-elektriniu-grindu-sildymo-sistemos-montavimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 21:14
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo