Elektros ir ryšio tinklų projektavimas, komplektavimas, montavimas, derinimas, aptarnavimas praktikos ataskaita


Elektros ir ryšio tinklų projektavimas, komplektavimas, montavimas, derinimas, aptarnavimas.


Profesinę praktiką atlikau įmonėje UAB „Neiluva “. Praktikos metu susipažinau su įmonės veikla, projektais, paslaugomis ir struktūra.

Didžiuojamasi suburta specialistų komanda, kuri yra atestuota Aplinkos ministerijoje. Siekdami optimaliai tenkinti klientų poreikius nuolat keliamas bendrovės intelektualinis potencialas. Personalas sistemingai aktyviai dalyvauja seminaruose, konferencijose, mokymuose, parodose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, domisi elektrotechnikos naujovėmis.

Pirmą darbo dieną susipažinau su įmonės veikla, struktūra, tikslais. Sužinojau kokio darbo iš manės tikisi įmonė. Taip pat kokias užduotis turėsiu atlikti.

Aš įmonėje užėmiau elektros montuotojo-mokinio pareigas. Dirbau kartu su kitais darbuotojais statybvietėse, užsiėmėme elektros montavimu ir instaliacija. Stropiai mokiausiau iš vyresnių ir klausiau jų patarimų. Kolektyvas buvo geranoriškas, nuotaikingas su humoro jausmu, todėl buvo smagu dirbti.

Taigi įmonėje dirbant su kolegomis man teko įrenginėt elektros instaliaciją butuose, naujai pastatytame daugiabutyje. Jame tiesėme elektros magistrales, teko surinkinet elektros skydus.

Taip pat apie savaitę dirbome ties geležinkeliu ir klojome kabelius į žemę. Tada teko tampyti 25 ir 35 kv. mm. trigyslius kabelius. Tai buvo tikrai varginantis darbas.

  • Microsoft Word 291 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (715 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Elektros ir ryšio tinklų projektavimas, komplektavimas, montavimas, derinimas, aptarnavimas praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektros ir ryšio tinklų projektavimas, komplektavimas, montavimas, derinimas, aptarnavimas praktikos ataskaita. (2016 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-ir-rysio-tinklu-projektavimas-komplektavimas-montavimas-derinimas-aptarnavimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:23
×