Elektros įrenginių instaliavimo darbų verslo planas


Santrauka. Verslo srities plano aprašymas. Verslo įdėja ir veiklos tikslai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Marketingo planas. Kainodaros strategija. Rizikos vertinimas. Literatūros ir informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.


Šiam verslo planui sudaryti paliesime vieną iš energetikos sektorių – elektros energetiką. Tai sritis kuri nestovi vietoje, ji nuolat tobulėja, vystosi, plečiasi dideliu greičiu. Elektros poreikis žmonijai, pramonei yra didžiulis, todėl ir elektros įrenginiai, jų montavimas, eksploatavimas bei jų priežiūra, plačiai naudojama buityje ir visose pramonė šakose. Tam, kad patikimai, kokybiškai suprojektuoti, sumontuoti ir saugiai eksploatuoti visa tai, reikalingi ir patikimi, kompetentingi, išmanantys savo profesiją darbuotojai, nes projektuojant elektros energijos tiekimą vartotojams, svarbu tinkamai apskaičiuoti naudojamą įtampą, kabelius bei laidus, apskaičiuoti apkrovas, naudoti tinkamus saugiklius, jungiklius ir t.t.

Tiek vartotojams tiek prižiūrinčiam personalui, elektros energijos eksploatavimas ir aptarnavimas turi būti saugus. Privaloma laikytis elektros saugos bei gamtosaugos reikalavimų.

Kad palengvinti darbuotojų, dirbančių elektros energetikos srityje darbą ir užtikrinti jų saugumą, būtina kaip galima daugiau domėtis naujausiomis technologijomis ir taikyti bei realizuoti tai savo projektuose – montavimo bei eksploatavimo darbuose.

Šis verslo planas bus taikomas individualiai veiklai. VMI reikės išsiimti individualios veiklos pažymą pagal darbo pobūdį.

Verčiantis individualia veikla pagal pažymą, reikia sumokėti 9% PSD nuo 12 MMA, nepriklausomai nuo to ar yra pajamų.

Kita vertus, verčiantis IV pagal pažymą, galima į sąnaudas nurašyti 30% pajamų, o turint sąnaudas pagrindžiančius dokumentus – ir daug daugiau. Jeigu veikla nėra priskiriama laisvosioms profesijoms (advokatai, architektai, vertėjai ir pan.), tuomet verčiantis IV pagal pažymą galima taikyti 5% pajamų mokesčio tarifą vietoj 15%. Tuomet mokesčių našta dar labiau sumažėja. Pasirinkęs IV pagal pažymą, asmuo nerizikuoja, kad uždirbęs mažiau, nei planavo, turės mokėti fiksuotą pajamų mokestį.

Individuali veikla bus vykdoma elektros energijos panaudojimo srityje. Tai: elektros įrenginių montavimas, jų aptarnavimas, elektros instaliacijos darbai.

Švenčionėlių mieste bei aplinkiniuose rajonuose yra planuojama užsiimti individualia veikla. Tai patogus būdas pradėti verslą nesteigiant įmonės. Pakanka užsiregistruoti mokesčių inspekcijoje, kad bus vykdoma veikla ir gauti pažymą, o nusprendus nutraukti individualią veiklą, pakanka raštu informuoti VMI, kad jos nebevykdote.

Pagrindinė individualios veiklos darbo specifika – atlikti individualius užsakymus, kurie bus susiję su elektros įrenginių montavimu, instaliavimu, bei jų priežiūros darbais. Laikui bėgant ir atsiradus galimybei, planuojama plėsti paslaugų sritį bei mastus, gal netgi atidaryti įmonę.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2125 žodžiai)
  • Kolegija
  • Alvydas
  • Elektros įrenginių instaliavimo darbų verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektros įrenginių instaliavimo darbų verslo planas. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-irenginiu-instaliavimo-darbu-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 16:32
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo