Elektros įrenginių įnulinimo ir nulinio laido nekartotinio įžeminimo tyrimas


Inulinimas. Elektros įrenginių įžeminimas. Nulinio laido apsauga. Izeminimas ir nulis. Pakartotinis izeminimas. Įnulinimo laido kontaktai. Inulinimo skaičiavimas. Įrenginių įžeminimas. Izeminimo neutrale.

Laboratorinis darbas nr. 1. Elektros įrenginių įnulinimo ir nulinio laido nekartotinio įžeminimo tyrimas. Susipažinti su elektros įrenginių įnulinimu, kaip apsaugos priemone, ir keturlaidžių sistemų su įžeminta neutrale nulinio laido pakartotinio įžeminimo vaidmeniu. Išvados.

Susipažinti su elektros įrenginių įnulinimu, kaip apsaugos priemone, ir keturlaidžiųlaboratorinio darbo metu susipažinome su elektros įrenginių įnulinimu, kaip apsaugos priemone ir išmatavome grandinės fazė – nulis varžą. Pirmuosius du bandymus atlikome kas min. , prietaisas nespėdavo atvėsti, todėl parodymai sutampa. Vėliau intervalus pasirinkome kas min. Iš gautų rezultatų matome , kad vidutinė grandinės fazė-nulis varža ~ 0,75 Ł, Omų eilės. O jei įvertinsime jungiamųjų laidų varžą, kuri lygi 0,1 Ł, tai tirtosios grandinės varža ~ 0,74 Ł.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (157 žodžiai)
  • Universitetas
  • Virginija
  • Elektros įrenginių įnulinimo ir nulinio laido nekartotinio įžeminimo tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektros įrenginių įnulinimo ir nulinio laido nekartotinio įžeminimo tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-irenginiu-inulinimo-ir-nulinio-laido-nekartotinio-izeminimo-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 19:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo