Elektros įrenginių ir tinklų izoliacijos varžos matavimas


Izoliacijos varzu matavimas. Izoliuotos neutrales tinklas. Tinklo varzos matavimas. Namo varzos ataskaita. Izoliacijos varzu matavimo prietaisas. Varžų matavimas. Izoliacijos varžos matavimo prietaisai. Elektros laidų izoliacijos varžų matavimo įmonės. Saugus darbas su elektros įrenginiais. Varzu matavimo prietaisai.

Laboratorinis darbas nr. 2. Elektros įrenginių ir tinklų su izoliuota neutrale izoliacijos varžos matavimas. Išnagrinėti: elektros įrenginių ir trifazių tinklų su izoliuota neutrale izoliacijos varžos matavimo metodus ir prietaisus; izoliacijos varžos įtaką saugiam elektros įrenginių darbui; trifazių tinklų su izoliuota neutrale ypatybes saugaus darbo požiūriu; izoliacijos nuolatinės kontrolės įrenginius. Išvados.

Išnagrinėti: elektros įrenginių ir trifazių tinklų su izoliuota neutrale izoliacijos varžos matavimo metodus ir prietaisus; izoliacijos varžos įtaką saugiam elektros įrenginių darbui; trifazių tinklų su izoliuota neutrale ypatybes saugaus darbo požiūriu; izolatlikę laboratorinį darbą išmokome naudotis matavimo prietaisais, kurie skirti izoliacijos varžos kontrolei ir matavimui Megaometrais. Išmatavome elektros įrenginio visų apvijų izoliacijos varžą, kuri yra ~4500 m?. Iš gautų rezultatų matosi, kad elektros įrenginio izoliacija yra gera ir nepažeista. Jis - tinkamas naudojimui.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (198 žodžiai)
  • Universitetas
  • Baltazaras
  • Elektros įrenginių ir tinklų izoliacijos varžos matavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektros įrenginių ir tinklų izoliacijos varžos matavimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-irenginiu-ir-tinklu-izoliacijos-varzos-matavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 06:16
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo