Elektros įrenginių priežiūra antrinės grandinės (kontroliniui klausimai)


Koks yra elektros įrenginių priežiūros organizavimo tikslas. Kas turi atlikti elektros įrenginių priežiūros organizavimą. Ką visi elektros vartotojai , pasitelkdami atsakingą už elektros ūkį asmenį , privalo užtikrinti. Kas yra asmuo atsakingas už elektros ūkį. Kokios yra saugios įtampos. Kas yra operatyvinis valdymas. Kas yra operatyvinis tvarkymas. Kas yra paprastieji perjungimai. Kas yra sudėtingieji perjungimai. Kas atliekama oro ir oro kabelių linijų priežiūros metu. Kokių darbų saugos reikalavimų reikia laikytis prižiūrint oro linijas. Kokių darbų saugos reikalavimų reikia laikytis prižiūrint kabelių linijas. Kas yra kabelių linija. Kokie bandymai ir matavimai atliekami kabeliams. Kas turi būti sumontuota kabelių patalpose.

Darbų saugai ir sveikatai užtikrinti dirbant oro linijose, būtina linija atjungti ir įžeminti atjungimo vietose iš kur gali būti įjungta įtampa. Įskaitant galimybę, kad gali atsirasti įtampa prie transformatoriau gnybtų (arba įžeminti tarp atjungimo vietos ir darbo vietos)

Kilnojami įžemikliai atjungimo (išjungimo) vietose turi būti prijungti įžeminimo vietose.

Bandymai atliekami su kabelių izoliacija ir apvalkalu, o matavimai atliekami laidininko varžoms, movoms, įžemintuvams ir varžų talpoms.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (501 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Elektros įrenginių priežiūra antrinės grandinės (kontroliniui klausimai)
    10 - 2 balsai (-ų)
Elektros įrenginių priežiūra antrinės grandinės (kontroliniui klausimai). (2015 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-irenginiu-prieziura-antrines-grandines-kontroliniui-klausimai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:07
×