Elektros lempute tekančios srovės galios ir darbo apskaičiavimas


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Lemputes darbo skaiciavimas.

Fizikos laboratorinis darbas. Elektros lempute tekančios srovės galios ir darbo apskaičiavimas. Darbo tikslas apskaičiuoti lempute tekančios srovės galią ir darbą. Priemonės. Darbo aprašymas. Išvados. Apskaičiaviau elektros lempute pratekėjusios srovės galią ir darbą. Užduotys.


Ne, nevienoda. Kadangi elektros srovės galia yra lygi elektros įtampos ir srovės stiprio sandaugai, o lempučių galia yra vienoda, o vienos lemputės įtampa yra 2 kartus didesnė nei kitos, vadinasi elektros lempute teka dvigubai didesnė elektros srovė nei kita.

Kadangi dviejų viršutinių ir apatinio rezistoriaus varžų suma yr vienoda, galime sakyti jog išsiskirs vienodas šilumos kiekis, tačiau apatiniame viename išsiskirs tiek pat šilumos kiek dviejuose viršutiniuose. Ats.: apatiniame išsiskirs daugiausia šilumos.

Elektros lempute tekančios srovės galios ir darbo apskaičiavimas. (2015 m. Sausio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/elektros-lempute-tekancios-sroves-galios-ir-darbo-apskaiciavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 20:15