Elektros montavimo paslaugų įmonės veiklos organizavimas


Elektros montavimo paslaugų įmonės veiklos organizavimas. Elektros montavimo paslaugų įmonės tipas. Makroekonominės aplinkos veiksnių vertinimas. Elektros montavimo paslaugų rinkos tyrimas. Įmonės marketingo kompleksas.

Mano manimu geriausia būtu ikurti individualią įmone. Ja paprasčiau įsteigti bei valdyti, supaprastinta buhalterinė apskaita, tad pastovi buhalterė faktiškai nereikalinga, darbo pajamos apmokestinamos tik vieną kartą ir neribojamas algų dydis. Įmonėje būčiau savininku ir vadovu. Pradžei darbus atliktume visame Šiaulių regijone, tačiau plečiantis įmonei plėstusi ir veiklos teritorija. Misija- patikimas elektros tinklų ir įrenginių montavimas, vizija- konkurencingas profesionalių elektros montavimo darbų vykdimas.

Kiekvieno verslo sėkmė priklauso nuo ekonominės aplinkos, jos pokyčių, tendencijų. Ekonominę aplinką padeda įvertinti pagrindiniai šalies rodikliai.

Kadangi plačiausiai žadu užsiimti elektros instaliacijos vedžiojimu ir jos projektavimu, mano tikslinis segmentas bus žmonės besistatantys namus ir įmonės statančios saligynai nedidelius įvairios paskirties pastatus. Rekyvoje bei Bubiuose mano manymu gausiausia žmonių besistatančių namus Šiauliuose o pramoninių ir bendros paskirties statomų pastatų gausu visur. Konketesnės vietos kur šiuo metu jų statyba gausiausia nėra.

Pasidomėjus kitomis elektros montavimo firmų teikiamomis paslaugomis nusprendžiau teikti tiek populiarias paslaugas, tiek ir „novatoriškesnes“ paslaugas:

Transformatorių iki 10kV montavimas

Teikiamų paslaugų lygį stengsimės išlaikyti aukščiausia, tačiau galiausiai viskas priklausys nuo darbams skiriamų lėšų dydžio.

Darbų kainai didžiausią įtaką darys pasirenkamos medžiagos ir terminai. Darbai bus vykdomi pradžiai 4 elektros montuotojų, kartu su manimi, tačiau dėl nedidelių terminų, galimas papildomų darbuotojų ar firmų samdimas.

Šiauliuose ir Šiaulių rajonuose gausu įmonių teikiančių elektros instaliacijos montavimo paslaugas, tad transformatorių montavimas, variklių montavimas ir t.t. yra tikrai neužpildytos nišos kuriose galima pasireikšti, ypatingai tokiai įmonei. Daugelis elektros montavimo įmonių yra uždarosios akcinės bendrovės ir skirtumas tarp individualios įmonės yra gan didelis žiūrint į kainas.

Įmonės perkant teikiamas paslaugas jau peržvelgėme, tad plačiau galime pakalbėti apie kainas. Kaip jau minėjau, kainų didžioji dalis priklausys nuo kliento pasirinktų medžiagų, žinoma jas įmonei, medžiagos bus pigesnės nei perkant pačiam klientui. Dar kainos gana stiprei priklausys nuo kliento norimų terminų. Manau, kad apie darbuotojų algas ir socialinį draudimą net nereikia kalbėti. Mano manimu nereikėtu perdaug kreipti dėmesį į konkurentų kainas. Žinoma, nuo to priklausys elektromontavimo konkursų laimėtojei, tačiau manau kad mūsų kainos bus pakankamai žemos.

Klientų jieškosime elektros paslaugų konkursuose, taippat ieškosime statybinių įmonių kurios neturi licenzijos verstis elektros montavimo darbais bei dėsime skelbimus į laikraščius ir kitus leidinius. Kadangi manau, kad darbuotoju darbinei rūbai ir transportas puikei reprezentuoja įmone, tad viskas bus papuošta firmos logotipu ir pavadinimu.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (2386 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aivaras
  • Elektros montavimo paslaugų įmonės veiklos organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektros montavimo paslaugų įmonės veiklos organizavimas. (2015 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-montavimo-paslaugu-imones-veiklos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:29
×