Elektros tinklai


Įvadas. Elektros įrenginių bei tinklų klasifikavimas. Įžeminimo pagrindai. Pagrindinės elektros tinklų sistemos. Įrenginiai, kuriuos reikia įžeminti arba įnulinti. Aukštesnės kaip 1000 v įtampos elektros įrenginių įžeminimas tiesiogiai įžemintos neutralės tinkluose. Aukštesnės kaip 1000 v įtampos elektros. Įrenginių įžeminimas izoliuotosios. Neutralės tinkluose. Įžemintuvai. Įžeminimo ir apsauginiai laidininkai. Įžeminimo ir apsauginių laidininkų. Sujungimas ir prijungimas. Kabelių linijų įžeminimas. Vielinių aptvarų ir metalinių tvorų įžeminimas. Išvados.

Šiame darbe daugiau sužinojome apie elektros tinklus bei jų tipus. Pnagrinėjome jų savybes, klasifikaciją bei pritaikymą elektros pramonėje. Referate didžiausią dėmesį atkreipėme į elektros sistemų bei pagrindinai į įmonių elektros sistemų įrenginių įžeminimą. Sužinojome daugiau apie įžeminimo savybes, jo svarbą elektros tinklams, įrenginiams bei pačiam žmogui. Plačiau panagrinėjome įžeminimo ypatumus įvairių tipų tinluose bei sužinojome kokius įrenginius būtina, patartina ar neprivaloma įžeminti. Analizuojant įžeminimą, daugiau sužinojome apie įžemintuvus bei įžeminimui ir apsaugai skirtus laidininkus, jų jungimo principus bei panaudojimo galimybes.

  • Elektrotechnika Referatas
  • Microsoft Word 219 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (4281 žodžiai)
  • Evaldas
  • Elektros tinklai
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektros tinklai. (2014 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-tinklai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 09:03
×