Elektros tinklų operatoriai ir jų funkcijos


Kas yra elektros tinklų operatorius? Lietuvos elektros tinklų operatoriai. „Litgrid“. Perdavimo tinklo schema. „Litgrid“. „ESO“. Šaltiniai.


Elektros tinklų operatoriai – tai yra įmonės, kurios valdo elektros perdavimo tinklus bei atsako už jų plėtrą. Kiekviena šalis turi savo bendroves, kurios rūpinasi elektros perdavimu savo šalyje ir užtikrina elektros energiją kiekvieno vartotojo patogumui.

Lietuvoje taip pat esti skirtingų elektros tinklų operatorių, kurie teikia elektros energija vartotojams ir vykdo savo galimas funkcijas. Apie juos kalbėsime šiame darbe.

Be visa ko, ESO palaiko stiprų ryšį su klientais. Internetinėje svetainėje vartotojas gali rasti gausybę atsakymų į jam aktualius klausimus. (pvz.: Kaip išsikviesti elektrika? Kaip nustatyti elektros skaitliuko gedimą?) Vartotojas, turintis elektromobilį, padedamas ESO‘s darbuotojų gali įsirengti elektromobilio krovimo stotelę šalia namų. Na o klientai, norintys įsirengti nedidelę saulės elektrinę ir gaminti elektra patys, gali bendradarbiauti ir tapti ESO‘s gaminančiu klientu. ESO yra visiškai pasirengusi elektros energijos mainams su gaminančiais klientais. ESO atnaujino informacines ir elektros apskaitos sistemas, kurios užtikrins efektyvius mainus, kuriems kelią atvėrė 2015 m. įsigalioję teisės aktų pakeitimai.

  • Microsoft Word 240 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (784 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rolandas
  • Elektros tinklų operatoriai ir jų funkcijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektros tinklų operatoriai ir jų funkcijos. (2019 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-tinklu-operatoriai-ir-ju-funkcijos.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 09:31
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo