Elektros varikliai


Elektros varikliai. Tikslai. Įdomu. Varikliai. Elektros variklis. Elektrinio variklio konstrukcija. Elektros variklio veikimas. Nuolatinės srovės varikliai. Nuolatinės srovės variklis. Laidininkas magnetiniame lauke. Kairiosios rankos taisyklė. Bandymas. Ką sužinojome ?! . Atsakymai. Šaltiniai.


Tikslai Įdomu Varikliai Elektros variklis Elektros variklio konstrukcija Elektros variklio veikimas Nuolatinės srovės varikliai Laidininkas magnetiniame lauke Kairiosios rankos taisyklė Bandymas Ką sužinojome Atsakymai Šaltiniai.

Sužinosime kas yra: Elektros variklis Elektrinio variklio konstrukcija Nuolatinės srovės varikliai Laidininkas elektriniame lauke Kairiosios rankos taisyklė.

Varikliai yra skirstomi į dvi grupes: Pirminiai – verčiantys gamtinę energiją į mechaninį darbą (vėjo malūnas). Antriniai – verčiantys pirminio variklio transformuotą energiją į mechaninį darbą( elektros variklis).

Tikrame variklyje tarp stiprių elektromagnetų polių yra ne vienas, o daug, dėl to sukasi tolygiai. Besisukanti elektrinio variklio dalis yra vadinama rotoriumi. O nejudanti dalis –statoriumi.

Kas yra elektros variklis? 2. Kas yra Erstedo bandymas? 3. Kas yra kairiosios rankos taisyklė? 4. Kas ir kada sukonstravo pirmąjį elektros variklį? 5. Ką vadiname rotoriumi ? 6. Ką vadiname statoriumi ? 7. Kuri variklio grupė verčia pirminio variklio transformuotą energiją į mechaninį darbą? 8. Kokiai grupei priskiriamas elektros variklis? 9. Kas buvo rėmėjas pirmojo elektrinio variklio? 10. Iš kelių dalių sudaryta elektrinio variklio konstrukcija?

  • MS PowerPoint 864 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (519 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Audronė
  • Elektros varikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Elektros varikliai. (2017 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektros-varikliai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 06:57
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo