Elektrotechninių medžiagų bei matavimų teorijos konspektas


Kompaundai ir ju panaudojimas. Kompaundai medžiagotyra. Kietieji dialektrikai. Savaimine jonizacija. Dialektrikų laidumo procesas. Kompaundai ju paskirtis. Medziagu jonizacija. Alyvu senejimas dziovinimas. Dialektika poliarizacija. Matavimu konspektas.

Apibudinkite medziagu agregatines busenas. Paiskinti elektrotechniniu medžiagų atomu sandara ir ju jungimosi i molekules rysiu tipus. Is kokiu daleliu sudaryta medziaga elektriniu poziuriu apibudinkite sias daleles. Kokie procesai vyksta medžiagose patalpintose kintamajame bei nuolatiniame elktrineme lauke. Paaiskinti medžiagos daleliu jonizacija. Paiskinkite dialektriku laidumo procesą Kuo jis skiriasi nuo poliarizacijos proceso. Nubrėžkite ir paaiškinkite dialektriko esančio nuolatiniame elektrineme lauke nuotėkio sroves priklausomybes nuo laiko grafika. Elektrines konstantos ir santykines dialektrines skvarbos fizikines prasmes. Apibudinkite dialektriku poliarizacijos grupes. Elektronine poliarizacija. Jonine poliarizacija. Dipoline-reklasacine poliarizacija. Jonine-relaksacine poliarizacija. Elektroninė-relaksacinė. Migracinė poliarizacija. Spontaninė poliarizacija. Nubrezkite sroviu tekanciu per dialektika patalpinta tarp elektrodu vektorių degrama. Kaip vertinamas kietuju dialektriku elektrinis laidumas. Kaip vertinamos izoliaciniu medziagu chemines savybes. Transformatorine alyva ir svarbiausieji jos parametrai. Elektrotechniniuose irenginiuose naudojamu naftos alyvu senejimas ir ju regeneravimas. Sintetiniai izoliaciniai skysciai. Apibūdinkite gamtinių ir sintetinių dervų panaudojima elektrotechnikoje? Palyginkite izoliacinių lakų ir kompaundų savybes ir jų panaudojima? Iš kokių dedamųjų sudarytas plastikasir kur jis panaudojamas? Kur elektrotechnikoje naudojamas kaučiukas ir kaip jis gaunamas? Keraminės izoliacinės medžiagos ir jų palyginimas su organinėmis izoliacinėmis izoliacinėmis medžiagomis? Medienos, popieriaus, kartono bei fibros naudojimas elektrotechniniuose įrenginiuose? Iš ko gaminami izoliaciniai stiklai ir kur elektrotechnikoje jie naudojami? Kaip gaunamas žėrutis ir kur jis elektrotechnikoje naudojamas. Apibudinkite elektrotechnikes medziagasnaudojamas aukštos įtampos izoliatorių gamyboje? Silumines dialektriniu medžiagų savybes?

Tai toks procesas kurio metu veikiant medžiaga sviesa, siluma, dideles energijos spinduliuote ar elektriniu lauku, is kruvio neturinčiu jos daleliu yra ismusami arba prie j uju prijungiami elektronai. Taip dalele igauna neigiama kruvi arba jo netenka ir tampa neigiamuoju arba teigiamuoju jonu. 1) Isorine smugine jonizacija-veikiant medz sviesa arba dideles energijos spinduliuote. Galimi 2 atvejai : 1-nesantis fotonas ismusa atomo elektrona i aukstesni energijos lygmeni. Grizdamas i savo i vieta elektronas išspinduliuoja gauta energija ir is kito atomo viršutinio elektronu sluoksnio ismusa elektrona. Sis atomas tampa teigiamu. Tai fotonine jon. 2-spindulys ismusa elektrona

Is viršutinio atomo sluoksnio ir jis tampa teigiamu. Spindulys gali ieiti i atomo elektronu virsutini sluoksni, jame likti ir atoma padaryti neigiamu jonu. 2) Savaimine jonizacija- vyksta medžiagoje,veikiamoje silumos arba elektrinio lauko. Elektronai nuo silumos igije kinetines energijos, gali is neutraliu daleliu išeiti ir tapti laisvaisiais, o kartu padaryti daleles teig jonais.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (2735 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rimas
  • Elektrotechninių medžiagų bei matavimų teorijos konspektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Elektrotechninių medžiagų bei matavimų teorijos konspektas. (2013 m. Gruodžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektrotechniniu-medziagu-bei-matavimu-teorijos-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:10
×