Elgesio modeliavimo metodo pritaikymas praktikoje su neįgaliaisiais asmenimis


Elgesio modeliavimo metodo pritaikymas praktikoje su neįgaliaisiais asmenimis Praktikos aprašymas. Praktikos tikslas. Atvejo aprašymas. Taikomas metodas. Metodo aprašymas praktikoje. Asmeninė refleksija.

Praktiką atlikau Alytaus profesinio rengimo centro neįgaliųjų asmenų draugijoje. Čia asmenys mokomi pagal adaptuotas programas. Grupėje mokosi 14 skirtingų negalės rūšių turinčių asmenų. Daugelis iš jų turi nežymų intelekto sutrikimą, tačiau kai kurie turi ir sunkią negalę. Praktikos metu mes daug bendravom, žaidėm, atlikinėjom įvairias užduotis, vykdėme apklausą, kurios metu sužinojome apie asmenų socialinę padėtį bei šeimos struktūrą. O taip pat uždavinėjome klausimus susijusius su integravimusi į darbo rinką.

Sėkminga neįgaliųjų asmenų integracija į darbo rinką, atkuriant jų darbingumą bei didinant jų įsidarbinimo galimybes.

Pokalbis buvo atliekamas su kiekvienu broliu atskirai dėl neigiamos įtakos vienas kitam. Pirmiausia buvo kalbinamas Kęstutis Šulauskas.

Kęstutis Šulauskas 21m. mokosi Alytaus profesinio rengimo centre baldžiaus specialybę. Šiuo metu gyvena Alytuje, valstybiniame mokyklos bendrabutyje. Labai didelės pirmenybės mokslams neteikia, dėl to gauna mažesnę stipendiją nei kiti jo bendraamžiai, tačiau jam pinigų pakanka.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (618 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Elgesio modeliavimo metodo pritaikymas praktikoje su neįgaliaisiais asmenimis
    10 - 9 balsai (-ų)
Elgesio modeliavimo metodo pritaikymas praktikoje su neįgaliaisiais asmenimis. (2015 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/elgesio-modeliavimo-metodo-pritaikymas-praktikoje-su-neigaliaisiais-asmenimis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 19:23
×