Elitinių sportinių šokių šokėjų čempionų atvejo analizė


Elitinių sportinių šokių šokėjų čempionų atvejo analizė.


Aukščiausiame sportinių šokių lygmenyje stipri technika, sunkus darbas treniruotėse ir disciplina yra būtini dalykai bet kuriai porai. Elitinių sportinių šokių porų pasirengimas yra labai sportiškas ir fiziškai sudėtingas, tačiau požiūris turi būti artistiškas ir estetiškas. Šie dalykai šokių sporte yra labai glaudžiai susiję (Malitowski, 2010).

Mano analizuojama pora yra daugkartiniai Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių čempionai, bei visų aukščiausio lygio varžybų nugalėtojai aštuonerius metus iš eilės, Joanna Leunis ir Michael Malitowski. Kaip ir kiekviename elitiniame sporte, didžiausias veiksnys, padėjęs pasiekti tokių aukštumų yra jų begalinė motyvacija ir nuolatinis didelių tikslų siekimas, perfekcionizmas. Jų tikslas kiekvieną dieną tapti geresniais šokėjais, nei buvo dieną prieš tai. Kiekvienas varžybas jie priima kaip naują iššūkį ir nei vieno laimėjimo nepriima, kaip savaime suprantamo. Tai padeda nesustoti bei siekti tobulumo. Taip pat, kelis kartus iš eilės tapus geriausia Pasaulyje pora, labiausiai motyvuojantis veiksnys yra neprarasti šio titulo. Kaip ne kartą yra minėję savo inteviu, jie labai gerbia savo varžovus, todėl net būdami geriausiais neleidžia sau atsipalaiduoti. Tačiau varžybose jie varžosi ne su varžovais, o su savimi, siekdami tapti geresniais už save. Tai, jų teigimu, yra vienas iš raktų į sėkmę varžybose (Interviu su Leunis ir Malitowski, 2015).

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (861 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Elitinių sportinių šokių šokėjų čempionų atvejo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Elitinių sportinių šokių šokėjų čempionų atvejo analizė. (2017 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/elitiniu-sportiniu-sokiu-sokeju-cempionu-atvejo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 19:28
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo