Emanuelis Franklis Žmogus ieško prasmės knygos analizė


Žmogus ieško prasmės knyga. V.franklis žmogus ieško prasmės. Viktoras franklis zmogus iesko prasmes. Knyga zmogus iesko prasmes. Knygu analize. Koks zmogaus gyvenimas yra prasmingas. Zmogus iesko gyvenimo prasmes. Zmogus iesko prasmes ese. Zmogus iesko prasmes analize. Franklis knyga žmogus ieško prasmės.

Prasmingo gyvenimo atradimas. Vis vien sakyti gyvenimui taip pirma fazė: atvykimas antra fazė: gyvenimas stovykloje trečia fazė: išvaduoti iš stovyklos logoterapijos santrauka postscriptum. Faktai tragiško optimizmo naudai.

Mano pasirinkta knyga yra viktoro emanuelio franklio žmogus ieško prasmės . Viktoras e. Franklis -įžymus austrų psichiatras ir psichoterapeutas, pagrindė logoterapijos teoriją ir praktiką, įkūrė vadinamąją trečiąją vienos psichoterapijos mokyklą, plėtojo humanistinę psichologiją ir egzistencinę analizę. žmogus ieško prasmės - puikus mokslo ir humanizmo derinys ir įvadas į reikšmingiausią šių dienų psichologinį judėjimą. Knygoje kalbama apie gyvenimo prasmę, jos ieškojimą, atradimą. Pasak v. E. Franklio - tai ir yra kiekvieno žmogaus tikslas - atrasti dėl ko egzistuoji šiame pasaulyje. Į šį atradimą sutelpa viskas - žmogaus laimė, sėkmė, sveikata, psicšios knygos dalyje viktoras emanuelis franklis knygoje žmogus ieško prasmės yra iškeliamas klausimas : kokia žmogaus gyvenimo prasmė? (į šį klausimą yra bandoma atsakyti visą laiką knygoje). Autorius teigia: kad mes kiekvienas turime atrasti savo gyvenimo prasmę, siekti jos. Kad gyvenimas yra besąlygiškai prasmingas, kiekvienam žmogui būdingas prasmės siekimas, kuris yra svarbiausias gyvenimo variklis, ir kiekvienas žmogus laisvas pasinaudoti galimybe atrasti prasmę ar ne. Juk žmogus savyje turi galimybe būti vienokiu ar kitokiu ( gyvuliu ar šventuoju). Geras gyvenimo pavyzdys yra vaikas, kuris savo gyvenime , nors ir trumpam periodui, bet atrado savo gyvenimo prasmę, išmokti žengti savo pirmuosius žingsnelius, nors ir netvirtus ,bet žengti juos pirmyn. Vaikas, kad ir suklups eidamas, bet jis stosis kelsis ir išnaujo žengs savo žingsnius, kol tvirtai išmoks eiti. Jis niekada nepasiduos, ir bus tvirtas savo ryžto. Jam skaudės suklupus, bet jis kelsis ir nepasiduos. Taip ir kiekvienas žmogus turėtų turėti gyveniko prasmę, nors ji ir būtu skausminga. Juk kančia mums, dažnai parodo kelia kuriuo mes turime eiti. Knygoje koncentracijos stovykloje, kad išgyventu žmogus šiomis siaubingomis gyvenimo sąlygomis jis privalo neprarasti vilties, siekti išlikti, trokšti vėl pamatyti savo artimuosius , vaikus, jausti kerštą, nepygantą. Kad išgyventai stovykloje tu, privalai saves paklausti: ką aš galiu padaryti dėl savęs, net šiomis šioje dalyje yra iškeliamas klausimas: kaip eilinio kalinio sieloje atsispindėjo koncentracijos stovyklos kasdienybė? Aptariami išgyvenimai susiję su įvairiais gyvenimo įvykiais koncentracijos stovykloje. Kalbama apie kapatekusiam kaliniui į stovyklą yra labai svarbu išlikimas, išlikti iki paskutinio. Vyksta kova dėl būvio, maistas virsta pagrindine jų kazdieninio gyvenimo kova, nes maistas būtent yra reikalingas jų kūnams.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (4118 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Emanuelis Franklis Žmogus ieško prasmės knygos analizė
    7 - 2 balsai (-ų)
Emanuelis Franklis Žmogus ieško prasmės knygos analizė. (2011 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/emanuelis-franklis-zmogus-iesko-prasmes-knygos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 11:35
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo