Emigracija


Emigracija rašinys. Ar emigracija tevynes isdavimas rasinys. Rasinys apie emigracija. Emigruoti tai isduoti tevyne rasinys. Emigruoti tai isduoti tevyne. Rasinys emigracija. Emigracija tevynes isdavimas. Emigrantai rasinys. Samprotavimo rasinys apie emigracija. Ar emigruoti tai isduoti tevyne.

Pirmiausia norėčiau pradėti savo rašinį nuo termino emigracija, kas tai? Emigracija- tai žmonių persikėlimas iš vienos šalies į kitą nuolatiniam gyvenimui. Emigrantas – išeivis, asmuo, savo noru persikėlęs gyventi į kitą šalį. Dėl ko žmonės palieka savo gimtąjį kraštą?

Dėl geresnių sąlygų mokytis, dėl šeimos narių, dėl noro gauti didesnį atlyginimą, dėl noro pažintį kitokį pasaulį ir iš esmės visi emigruojantys mano, kad svetur bus geriau nei Lietuvoje. Ir dažniausiai jie neklysta, iš tiesų paskaičius internetinius komentarus dėl emigracijos, retas, kuris norės grįžti į Lietuvą. Kaip nurodo statistika, daugiausia yra emigruojama į jungtinę karalystę bei airiją.

įdomu kaip reaguotų garsiąją frazę: Lietuvi, tebūnie tau pirmaisiais tėvas ir motina, bet virš jų tebūnie tau tavo tėvynė Lietuva. ištaręs mykolas krupavičius, žinodamas, jog dešimtys tūkstančių Lietuvių neatsigręždami bėga iš šalies, kurią jis ragino branginti labiau nei tėvą ir motiną. Ir iš tiesų, Lietuviai dažnai giriasi patriotizmu, tačiau vis daugiau ir daugiau Lietuvių emigruoja. Ar dėl to mes kovojome už savo nepriklausomybę 1991 metų sausio 13-tąją, kad pamažu mūsų valstybė nyktų? Taigi kuo daugiau Lietuvių emigruos, tuo sunkiau bus išlaikyti ir tautinę kultūrą.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (462 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gytis
  • Emigracija
    8 - 1 balsai (-ų)
Emigracija. (2011 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/emigracija.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 05:16
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo