Emigracijos įtaka šalies ekonomikai, emigrantų piniginiai pervedimai


Kaip gyventojų skaičius įtakoja šalies ekonomiką?. Emigrantų+piniginiai+pervedimai+ir+jų+įtaka+lietuvos+ekonominei+plėtrai. Emigrantų pinigai ir įtaka lietuvos ekonomikai.

Pinigų problematika. Emigracijos įtaka šalies ekonomikai. Epp – emigrantų piniginiai pervedimai. Literatūra:.

Šiuo metu viena iš aktualių temų yra emigracija. Tai daro didelę įtaką viso pasaulio darbo rinkai ir kiekvienos šalies ekonomikai. Mes nusprendėme išnagrinėti kokią įtaką Lietuvos ekonomikai ir pinigams daro vis spartėjanti emigracija. Pati emigracija daro įtaka visai šalies veiklai, nes didėjantis darbo jėgos nutekėjimas į užsienį stipriai veikia šalies ekonomiką, o emigrantų piniginiai pervedimai įtakoja šalies finansinę būklę. Tokių pinigų srautų įtaka gali būti ypač reikšminga besivystančių šalių ekonominei plėtrai, nes dažniausiai migruoja iš besivystančių į ekonomiškai labiau pažengusias šalis. Šis procesas nėra gerai ištirtas ir negali būti vienareikšmiškai vertinamas, bet mūsų manymu, valdžia turėtų atkreipti didesnį dėmesį į šį reiškinį, išnagrinėti jo daromą žalą, kad būtų galima ją mažinti. Jeigu nuolatinis Lietuvos gyventojas gauna lėšų iš emigravusių giminių, tai galima įvardyti kaip dovaną ir šios pajamos gyventojų pajamų mokesčiu neapmokestinamos. Bet jei dovanų suma per mokestinį laikotarpį būna didesnė kaip 10 tūkst. litų, metams pasibaigus, iki gegužės asmuo turi šiuos pinigus deklaruoti.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 271 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (938 žodžiai)
  • Orinta
  • Emigracijos įtaka šalies ekonomikai, emigrantų piniginiai pervedimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Emigracijos įtaka šalies ekonomikai, emigrantų piniginiai pervedimai. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/emigracijos-itaka-salies-ekonomikai-emigrantu-piniginiai-pervedimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 03:44
×