Emigracijos problema statistikos darbas


Emigracija. (sprendimas PER būdu). Etapas. (įsitraukimo fazė). Etapas. (suvokimo fazė). Etapas. (vertinimo etapas). Etapas. (sprendimo priėmimo fazė).

Remiantis turimais duomenimis, galime teigti, jog laikui bėgant, vis daugiau žmonių išvyksta iš Lietuvos svetur. Atsižvelgiant į tai, priežastys pakankamai svarios, norint suprasti kodėl dauguma nori palikti šalį ( laimės ieškojimas, geresnė studijų kokybė, platesnis jų pasirinkimas, noras uždirbti daugiau pinigų, padėti materealiai artimiesiems, kurie gyvena Lietuvoje, didesnės galimybės kurti savo verslą).

Grafikas rodo, jog didesnė dalis pasisako už emigraciją, tai jaunimas (iki 29 metų). Tai skatina aplinkiniai, kurie turi patirties gyvenant kitoje šalyje, stereotipinis, labiau neigiamas negu teigiamas, požiūris į Lietuvą, valdžią, gyvenimo kokybę gimtinėje. Ne visada pasiseka tiems, kurie įsivaizduoja, jog bet kokiu atveju išvykus į užsienį, jų gyvenimas palengvės. Bet remiantis statistikos duomenimis bei apklausa ir matydami, kad emigruojančių žmonių vis daugėja, galime teigti, jog Užsienio šalyse dauguma žmonių įsitvirtina ir yra petenkinti ten esamomis sąlygomis bei gyvenimu.

Sprendimo būdas atrodo gan paprastas, bet ji sunku įvygdyti. Kad mažėtų emigracija, žmonėms reikia sukurti geresnes gyvenymo salygas:

  • Statistika Analizė
  • Microsoft Word 182 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (905 žodžiai)
  • Asteris
  • Emigracijos problema statistikos darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Emigracijos problema statistikos darbas. (2013 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/emigracijos-problema-statistikos-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:10
×