Eminem


Eminemo vaikyste. Eminemas. Eminemo giminas. Eminem vaikiste. Eminem vaikystė. Eminem vaikyste. Eminemo frazė. Ar eminemas buvo juodaodis.

Sunki vaikystė. Eminemo gimimas. Savarankiško gyvenimo pradžia. Šeimyniniai santykiai. Pagaliau sėkmė ! Kas tas slim šedis ? Laimėjimai. Juokeliai. Motinos išpuoliai. Ateitis. Maršalas mezersas iii gimė nelabai darnioje šeimoje. Jo tėvai buvo vienos šou grupės, koncertuojančios visokiose užeigose misūrio valstijos pasienyje, nariai. Gimus maršalui, jie neilgai draugia pagyveno – po penių ar šešių mėnesių tėvas susikrovė lagaminą ir paliko šeimą. O mama buvo ne iš tų moterų, kurio ilgai galėtų nusėdėti vienoje vietoje, tad maršalo vaikystė prabėgo priekaboje keliaujant nuo misūrio iki mičigano.

Maršalas mezersas iii gimė nelabai darnioje šeimoje. Tad kaip berniukas galėjo įsigyti draugų ar normaliai lankyti mokyklą ?. Aišku, kad sunkiai. Per metus būsimoji žvaigždė pakeisdavo šešias mokyklas, o jos būdavo tikrai ne pačiuose geriausiose rajonuose. Be to, maršalas buvo labai smulkutis, ir kiekvienoje mokykloje jį berniukai mušdavo. Kartą jį sumušė taip, kad lūžo kaukolė ir jis savaitę pragulėjo ligoninėje komos būsenos. Vienintelis maršalo draugas buvo dėdė ronis, kuris.

Ir supažindino berniuką su hiphopu – 1987 m. Padovanojo jam grupės rh maršalo mama kažkodėl gyvenamąsias vietas vis pasirinkdavo juodaodžių rajonuose, tad berniukas buvo priverstas lankyti mokyklas, kur mokėsi beveik vien juodaodžiai. Būtent mokykloje jis pradėjo dalyvauti repavimo konkursuose. Ten jis susigalvojo ir tinkamą slapyvardį – paprasčiausiai perskaitė savo inicialus, užrašytus m&m . Tačiau tuose konkursuose jis nebuvo labai populiarus – vos paimdavo mikrofoną, visi pradėdavo rėkti: ei tu, baltaodi, dink iš čia dainuoti savo rokenrolų ! tai atvejais eminemą išgelbėdavo tik tai, kad jau turėjo keletą gerų draugų juodaodžių. Be to, sunku buvo nepastebėti jo talento – mažai kas mokėjo taip vaizdžiai repuoti, kaip jis. Eminemas prisimena, kad iš pradžių žmonės sakydavo: kaip baltasis, tu tikrai neblogai repuoji . Vaikinas tada tais laikydavo komplimentu. Paskui jis subrendo ir ėmė galvoti.

o ką po velnių, tai turėtų reikšti ? juk niekas neprašo, kad jį pagimdytų, o juo labiau negali pasirinkti savo odos spalvos. Po tokių svarstymų geriausias koplimentas jam buvo kažkieno pasakyta frazė baigęs devynias klases, eminemas buvo išmestas iš mokyklos, nes penkis kartus laikė egzaminus ir vis nesugebėdavo išlaikyti. Mama dėl to ypač apsidžiaugė. Ji sūnui pareiškė: varyk į gatvę ir padėk ir padėk man apmokėti sąskaitas, antraip aš išmesiu tave iš namų . Eminemas pradėjo dirbti. Jam teko dirbti ir sezoniniu darbininku, ir padavėju, ir virėju restorane.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (1247 žodžiai)
  • Eminem
    10 - 2 balsai (-ų)
Eminem. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/eminem.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 16 d. 23:21
×