Emocijos konspektas


Tema – Psichologija. Pateikite sau priimtiną emocijų apibrėžimą. ? Visuminiu prisitaikymu homeostazės siekimu emocija sudėtine emocija. Nurodykite bent 3 emocijų funkcijas. Paaiškinkite , kaip suprantate reguliuojamąją emocijų funkciją. Pateikite pavyzdį. Paaiškinkite , kaip suprantate komunikacinę emocijų funkciją. Pateikite pavyzdį. Paaiškinkite , kaip suprantate vertinamąją emocijų funkciją. Pateikite pavyzdį. Kas sudaro emocijas? Išvardinkite pagrindinius komponentus ir paaiškinkite ryšį tarp jų. Emocijos visada veikia kaip komponentų visuma. Ar skirtingų kultūrų žmonės vienodai supranta pagrindines emocines išraiškas? Kaip manote , kodėl. Pateikite pavyzdį , kai žmogaus emocija priklauso nuo to , kaip žmogus įvertina supranta , įprasmina reiškinį , su kuriuo susiduria. Paaiškinkite , kaip raumenų atpalaidavimas gali sumažinti emocinę įtampą. Kokiais kriterijais remiantis paprastai skirstomos emocijos. Kaip paprastai siejasi emocijų intensyvumas ir trukmė. Kas yra afektai.

Kaip psichologijoje yra vadinamas atsakas į dirgiklį, kai tą atsaką sudaro fiziologinė reakcija, subjektyvus išgyvenimas, kognityvinis apdorojimas ir kūno išraiška?:

a) visuminiu prisitaikymu; b) homeostazės siekimu; c) emocija; d) sudėtine emocija?

Jos: Paruošia mus veiksmui; Modeliuoja elgesį ateityje; Padeda reguliuoti socialinį sąveikavimą

Skyrybos su antra puse: jei suprantamos kaip netektis, katastrofa, pagrindinė emocija bus liūdesys. Tačiau jei suprantamos kaip naujų galimybių, pažinčių radimas, kaip nauja patirtis ir išmokta pamoka, emocija bus optimistiška, teigiama. (Sugalvotas ats.)

Afektai – stiprios ir palyginti trumpos emocinės reakcijos, dažniausiai kylančios, kai staiga pakinta subjektui svarbios gyvenimo aplinkybės.

  • Psichologija Konspektas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (806 žodžiai)
  • Laura
  • Emocijos konspektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Emocijos konspektas. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/emocijos-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:27
×