Emocinė savikontrolė ir streso valdymas


Emocijų valdymas ir karjeros pokyčio sėkmė. Prisitaikymas prie karjeros pokyčių. Karjeros pokyčiai ir psichologinė krizė. Žmogaus reakcijos psichologinės krizės metu. Karjeros pokyčiu metu svarbu (I). Karjeros pokyčiu metu svarbu (II). Streso valdymas karjeros pokyčių laikotarpiu. Stresas. Ilgalaikio streso pasekmės. Streso įveikos būdai. Streso situacijų analizė ir jų sprendimas. Stresą įveikti taip pat gali padėti.

Kokia yra neatsiejama kiekvieno pokyčio dalis? Ar emocijos yra svarbios karjeros pokyčio laikotarpiu? Kuo? Kodėl?

Ar karjeros pokytis įvyks sėkmingai bei kaip greitai, didele dalimi priklauso nuo to, ar asmuo pasirinks tinkamą karjeros pokyčių įveikos strategiją, kiek sėkmingai sugebės pasinaudoti emocijų teikiama energija, ar gebės pasitelkti išorinę paramą bei valdyti stresą.... ... turint net geriausiai sugalvotą karjeros pokyčio strategiją reikia jėgų ir energijos atsikleti nuo lovos ir ją įgyvendinti.

Karjeros pokyčio, kuriam nėra iš anksto aktyviai ruošiamasi, metu asmuo iš gerai žinomos situacijos patenka į nepažįstamą aplinką, kur yra daug neaiškumų. Kaip ir bet koks kitas radikalus pokytis, jis yra traumuojantis ir sukelia /gali sukelti žmogui psichologinę krizę.

Atminti, kad karjeros pokyčių metu susiduriama su netikrumo bei praradimo jausmais. Karjeros kaitos situacijos priėmimas ir suvokimas, perspektyvos matymas ir atkaklus darbas padeda lengviau išgyventi pereinamąjį laikotarpį.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 336 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (447 žodžiai)
  • Kristina
  • Emocinė savikontrolė ir streso valdymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Emocinė savikontrolė ir streso valdymas. (2015 m. Spalio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/emocine-savikontrole-ir-streso-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:39
×