Emocinės krizės ir jų įveika


Emocinės krizės ir jų įveika. Kas yra krizė? Krizė – tai netikėtos ir sunkios gyvenimo permainos. Į gyvenimo krizes, dramatiškus įvykius. Psichologinės krizė terminą. Aplinkybės. Emocinės krizės dažniausiai pasireiškia sunkių gyvenimo situacijų metu – netekus artimojo. Emocinė krizė yra būsena, kai pasiekiamas visiškas psichologinis lūžis žmogui nesinori absoliučiai nieko. Kaip atpažinti? Pastebėti emocinę krizę. Emocinės krizės požymiai. Nuotaikos pokyčiai (dirglumas, pyktis. Kiekvienoje psichologinėje krizėje glūdi dvi galimybės. Įveikti krizę jei krizė įveikiama. Krizės Fazės. Įžanginė (poveikio) – tai pirmoji žmogaus reakcija į tai. Tvarkymosi (kulminacijaNerimas pasiekia aukščiausią lygį. Pirmoji pagalba sau. Ar Tu esi. Ar Tau reikalinga medicininė, psichologinė. Išlik fiziškai aktyvus Protas ir kūnas yra susiję tarpusavyje. Įsitikink, jog neatsisakei malonių dalykų savo gyvenime bei kasdieninės veiklos. Įsitikink, jog miegi pakankamai ir valgai sveikai. Žmogui labai svarbus gebėjimas suvokti. Pagalba kitam. Labai svarbu žmogų. Taip pat reiktų padėti planuoti veiksmus. Pagalba Telefonu „Jaunimo linija“ - 8 800 28888 Emocinė parama teikiama jaunimui. Telefonu „Vaikų linija“ - 116 111 Emocinė parama teikiama vaikams. Testukas.


Nuotaikos pokyčiai (dirglumas, pyktis, nerimas ar liūdesys); Nepaisoma asmeninės higienos; Miego pokyčiai (mažai miegama arba per daug); Kūno svorio pokyčiai (svorio padidėjimas arba sumažėjimas); Atsitraukimas nuo įprastos veiklos (mokyklos, universiteto, darbo); Pokyčiai santykiuose su artimaisiais ir aplinkiniais asmenimis.

  • MS PowerPoint 6477 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1070 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Eva
  • Emocinės krizės ir jų įveika
    10 - 2 balsai (-ų)
Emocinės krizės ir jų įveika. (2019 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/emocines-krizes-ir-ju-iveika.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 20 d. 19:14
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema