Emocinis bendravimo aspektas


Psichologijos skaidrės. Emocinis bendravimo aspektas. emocinis intelektas. Bendravimas. Vieno asmens komunikavimas. Giluminė bendravimo prasmė – emocinio ryšio su partneriu užmezgimas ir palaikymas. Emocinė parama - empatija. Empatija – įsijautimu į kito žmogaus emocinę būseną, išgyvenimu to, ką jaučia kitas žmogus. Empatijos fazės. Pirmoji empatijos fazė. Prieraišumas. Laikomas vienu iš svarbiausių vaiko ir motinos santykių aspektų. Bendravimas ir komunikacija. Komunikacija – tai keitimasis informacija ( tiksliau, - žinių nuomonių tikslinimas ir plitimas ). Bendravimas ir sąveika. Palaikyti ryšį, keistis informacija – tai dar vienas iš bendravimo aspektų. Socialinio tinklo dalyvių socialinis poveikis yra nevienodas. Emocijos yra socialumo sąlyga ir neatsiejama santykių dalis. Emocinis intelektas ir. emocinė kompetencija. Emocinį intelektą galimą. Emocinės žinios. Tai žmogaus mokėjimas atpažinti savo ir kitų emocijas. Emociniai įgūdžiai. Tai žmogaus gebėjimas reguliuoti savo ir kitų žmonių emocijas taip.


Giluminė bendravimo prasmė – emocinio ryšio su partneriu užmezgimas ir palaikymas. Galimas dvejopas reagavimas į partnerį, į jo problemą:1.Kognityvinis ( mąstymo)2.EmocinisVienais atvejais mums labiau reikia asmens, kuris padėtų dalykiškai išanalizuoti mūsų problemą, kitais atvejais norime ne išmintingo patarimo, bet emocinės paramos.

Socialinio tinklo dalyvių socialinis poveikis yra nevienodas. jis priklauso nuo keleto priežasčių:1.legalus poveikis;2.paskatų poveikis;3.bausmės poveikis;4.pasitikėjimo poveikis;5.kompetencijos poveikis;6.simpatijos poveikis.

  • Psichologija Skaidrės
  • 2015 m.
  • Arnas
  • 14 puslapių (634 žodžiai)
  • Psichologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 1105 KB
  • Emocinis bendravimo aspektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Emocinis bendravimo aspektas. (2015 m. Vasario 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/emocinis-bendravimo-aspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:37