Emocinis intelektas referatas


Emocinis intelektas ivadas. Referatas intelektas. Referatai intelektas. Intelekto testas. Emocinis intelektas darbe knygos pristatymas. David goleman emocinis intelektas. Emocinis intelektas referatai. Referato ivadas pavyzdys. Referato ivadas. Rinkodaros efektyvumo apibrėžimas.

Įvadas. Emocinio intelekto sritys. Rinkodaros efektyvumo sąvoka. Praktinis tyrimas. Tiriamojo darbo metodologija. Pavyzdžių pasirinkimas. Tiriamojo darbo dokumentų konstrukcija. Duomenų surinkimas ir analizė. Tyrimo rezultatai ir atradimai. Skalės konstrukcija. Tiriamųjų faktorių analizė. Patvirtinamųjų faktorių analizė. Tiriamų dokumentų ir matavimo skalių patikimumas. Regresijos analizė. Aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedai.

Kitaip nei protinis ar pažintinis intelektas, emocinis intelektas koncentruojasi ties savo ir kitų žmonių emocijų ir jausmų supratimu. Tikima, kad david goleman‘as iš pagrindų sukėlė socialinių mokslų tyrinėtojų susidomėjimą terminu „emocinis intelektas“ savo knygoje. Šiame straipsnyje mes tirsime emocinio intelekto įtaką organizacijų rinkodarų efektyvumui. Mes paimsime goleman‘o (2001) siūlomas keturias intelekto sritis kaip mūsų numanomus kintamuosius ir kotler‘io (1997) penkias rinkodaros efektyvumo reitingų skales kaip mūsų vertinimo pagrindo kintamuosius. Šiame darbe, mes apibūdinsime goleman‘o emocinio intelekto sritis, o vėliau rinkodaros efektyvumo sąvoką. Mes apibūdinsime kaip buvo pradėtas praktinis tyrimas, pristatysime tiriamojo darbo rezultatus ir gautus duomenis. Galiausiai pateiksime išvadas ir rekomendacijas.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (3924 žodžiai)
  • Germante
  • Emocinis intelektas referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Emocinis intelektas referatas. (2012 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/emocinis-intelektas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:13
×