Emocinis intelektas skaidrės


Įvadas. Darbo uždaviniai. Emocijos samprata. Emocijų skirstymas. Emocijų išraiška. Pokalbio metu gautų rezultatų apibendrinimas, i dalis. Kaip manote, ar Jūsų gyvenime yra svarbios emocijos. Kaip Jūs dažniausiai išreiškiate džiaugsmą, pyktį, nusivylimą ar liūdesį? Ar Jums pavyksta suvaldyti kai kurias savo emocijas. Ar kada nors esate ką nors girdėjus (-ęs) apie emocinį intelektą. Nuotraukų apžvalga, ii dalis. Išvados. Literatūra.

Apibūdinti emocijos sampratą. Išanalizuoti respondentų atsakymus apie emocijas, jų valdymą, pateiktas nuotraukas. Gautus atsakymus apibendrinti ir aprašyti.

Visi, pokalbyje dalyvavę pašnekovai, teigė, jog emocijos yra svarbi jų gyvenimo dalis. Išgyvendami dažniausias jiems emocijas pašnekovai teigė, jog dažniausiai jaučiasi būtent taip, su kokiomis emocijomis tenka susidurti tuo metu. Pavyzdžiui, jei kažko baiminasi ar bijo, tai išgyveną baimės emociją.

Pavyzdžiui, džiaugsmą išreiškia šypsodamiesi, kvatodami ar rodydami kitiems teigiamas emocijas, jausmus.

Ar Jums pavyksta suvaldyti kai kurias savo emocijas? Kaip tai darote? Ar būnate patenkinta (-as), jei jas suvaldote?

Visi pašnekovai vienareikšmiškai atsakė, jog jiems suvaldyti kai kurias emocijas pavyksta, tačiau tai labai priklauso nuo situacijos. Emocijas suvaldyti kiekvienas iš jų bando savaip: Vienas bando nukreipti mintis kita linkme ir galvoti, tik apie malonius dalykus. Kitas – tiesiog negali ar per sunku pasakyti kaip jas suvaldo. Trečias – tiesiog stengiasi visko nesureikšminti ir į situaciją žiūrėti pozityviai.

Paklausti, ar kada nors ką nors yra girdėję apie emocinį intelektą, pašnekovai, net sutrikdavo, tarsi jiems tai kažkas naujo, lyg nebūtų apie tai girdėję, bet vėliau pradėdavo kalbėti, neva jiems tai kažkokia asociacija su emocijomis, mokėjimu jas valdyti.

Baimė 2. džiaugsmas 3. nuostaba 4. skausmas 5. nuoskauda.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2801 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (634 žodžiai)
  • Agnė
  • Emocinis intelektas skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Emocinis intelektas skaidrės. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/emocinis-intelektas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:48
×