Energetika ir gamtos ištekliai


Energetikos reikšmė. Energetika ir gamtos ištekliai testas.

Energetika ir gamtos ištekliai. Įvadas. Energetika.Energijos gamyba ir suvartojimas.Energijos šaltiniai.Iškastinis kuras. Gamtos ištekliai.Gamtos išteklių klasifikacija.Gamtos išteklių gavimas ir panaudojimas.Lietuvos gamtos ištekliai.Elektros energetika.Elektros energijos gamyba.Atominės elektrinės.Hidroelektrinės.Šiluminės elektrinės.Alternatyvioji elektros energetika.Vėjo energija.Saulės energija.Potvynių ir atoslūgių energija.Geoterminė energija.Biokuras.Lietuvos energetika.Elektros energijos gamyba.Alternatyvioji energetika.. Saulės energija.Biomasės energija.Vėjo energija.Geoterminė energija.Lietuvos energetikos projektai. Išvados. Literatūros sąrašas ir kiti informacijos šaltiniai.

Darbo objektas – energetika ir gamtos ištekliai pasaulyje ir Lietuvoje. Šiame darbe stengsiuosi surinktą informaciją kuo geriau apibendrinti ir susisteminti.

Darbo tikslas – apžvelgti daugelyje literatūros šaltinių išanalizuotus klausimus, susijusius su energetikos reikšme pasaulio ūkyje, jos raidą ir vykstančius pokyčius; išsiaiškinti energetinių išteklių svarbą žmonių poreikiams tenkinti; įvardinti didžiausią ekonominę reikšmę turinčias energetinių išteklių rūšis, jų gavybos regionų pasiskirstymą pasaulyje, didelį dėmesį sutelkiant į neatsinaujinančius energetinius išteklius; įvertinti išteklių taupymo patirtį pasaulyje ir Lietuvoje; apibūdinti svarbiausias elektrinių rūšis, įvardyti jų vaidmens reikšmę energetikos struktūroje; įvardinti alternatyviosios energetikos rūšis, argumentuoti jų svarbą žmonijos ateičiai ir aplinkosaugai; apžvelgti Lietuvos energetikos padėtį ir Lietuvos energetinių išteklių rūšis.

Darbui parašyti, naudosiu šiuos metodus: teorinės literatūros analizę ir apibendrinimą, statistinių duomenų analizę bei lyginimą.

Darbo struktūra. Darbą sudaro įvadas, keturios dalys, išvados ir literatūros sąrašas. Pirmoji dalis “Energetika“ suskirstyta į 2 skyrius, antrasis - su poskyriu. Antroji dalis “Gamtos ištekliai” suskirstyta į 3 skyrius. Trečioji dalis “ Pasaulio elektros energetika” suskirstyta į 2 skyrius, iš kurių 1-asis suskirstytas į 3 poskyrius, o 2-asis suskirstytas į 5 poskyrius. Ketvirtoji dalis “ Lietuvos energetika“ suskirstyta į 3 skyrius, iš kurių 2-asis suskirstytas į 4 poskyrius.

Darbo pabaigoje pateikiamos išvados ir naudotos literatūros sąrašas.

  • Microsoft Word 109 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai (10306 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jurgita
  • Energetika ir gamtos ištekliai
    10 - 3 balsai (-ų)
Energetika ir gamtos ištekliai. (2013 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/energetika-ir-gamtos-istekliai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 04:18
×