Energetinės maisto medžiagos


Energetinės maisto medžiagos. K Maistinės medžiagos Energinės maisto medžiagos Angliavandeniai Baltymai Riebalai Informacijos šaltiniai. Maistinės medžiagos. Tai su maistu gaunamos natūralios ir sintetinės cheminės medžiagos. Energinės maisto medžiagos. Pagrindinės energinės maisto medžiagos, reikalingos normaliam žmogaus organizmo funkcionavimui Angliavandeniai Baltymai Riebalai. Angliavandeniai. Su maistu gaunami angliavandeniai yra pagrindinis ir lengviausiai pasisavinamas energijos šaltinis. Angliavandenių funkcijos Aprūpina organizmą energija. Angliavandenių šaltiniai Grūdai ir jų produktai. Baltymai. Baltymai – viena iš pagrindinių maistinių medžiagų. Baltymų funkcijos Būtina ląstelių sudedamoji dalis. Baltymų šaltiniai yra skirtomi į gyvūninius baltymų šaltinius ir augalinius baltymų šaltinius. Riebalai yra žmogaus organizmui svarbios maistinės medžiagos. Riebalų fukcijos Energinė funkcija Energijos. Riebalų šaltiniai taip pat kaip ir baltymų skirtomi į gyvūninius ir augalinius. Šaltiniai.


Maistinės medžiagos Energinės maisto medžiagos Angliavandeniai Baltymai Riebalai Informacijos šaltiniai.

Pagrindinės energinės maisto medžiagos, reikalingos normaliam žmogaus organizmo funkcionavimui: Angliavandeniai Baltymai Riebalai.

Riebalų fukcijos: Energinė funkcija; Energijos kaupimas; Gyvybiškai svarbių organų apsauga; Padeda įsisavinti vitaminus; Reguliuoja hormonų gamybą; Smegenų sudedamoji dalis;.

Riebalų šaltiniai taip pat kaip ir baltymų skirtomi į gyvūninius ir augalinius. Gyvūniniai riebalai: Valytas sviestas; Ožkų taukai; Kiaulių taukai; Augaliniai riebalai: Riešutai; Sėklos; Augaliniai aliejai; Riebūs pieno produktai;.

  • MS PowerPoint 2896 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (467 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Alvyte
  • Energetinės maisto medžiagos
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Energetinės maisto medžiagos. (2017 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/energetines-maisto-medziagos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:37
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo