Environmental saving


Environmental Protection. Global Climate Change. Temperature Increasing. Addressing the Issues. Carbon Capture. What happens to the CO2 once it is captured? Aplinkosauga. Pasaulinis klimato pakitimas. Temperatūros augimas. Problemų sprendimas. Anglies surinkimas. Kas atsitinka CO2, kai jis yra sugaunamas? Environmental Protection and Energy.

Gaminimas energijos, kuri varo pasaulio ekonomiką, turi poveikį aplinkai, tačiau energijos bendrovės ir vyriausybės dirba tam, kad padaryti tą poveikį kiek įmanoma mažesnį. Saugios veiklos ir aplinkosaugos pramonės praktika ženkliai išsiplėtojo per pastaruosius kelis dešimtmečius.

Technologijos tobulinimai leidžia mums tvarkyti daugumą musų veiklos aspektų daug efektyviau nei vos prieš dešimtmetį. Šis efektyvumas pasiverčia į mažesnius „pėdsakus“ (nesveiko paviršiaus kiekis), pasigamina mažiau atliekų, švaresnė bei saugesnė veikla bet puikus suderinamumas su gamta.

Energijos bendrovės plėtojo ir realizavo sudėtingas valdymo sistemas, kurios išdėsto procedūras, reikalaujančias darbuotojų ir rangovų veikti saugiai ir saugoti aplinką. Per praeitus kelis metus tos valdymo sistemos buvo išplėstos, kad įtraukti socialinę atsakomybę ir etikos apsvarstymus.

Energijos industrija pakartotinai parodė, kad energijos išgavimas ir aplinkos apsauga nėra kaip nors išskirtinės. Pavyzdžiui, industrija gali pagaminti benziną ir dujas, reikalingas suteikti vartotojams laisvę ir mobilumą, kurių jie reikalauja bei šilumą ir šviesą, reikalingą išgyventi, kol yra tausojamas natūralus aplinkos grožis.

Šiltnamio dujos yra dujos, kurios sulaiko karštį atmosferoje: daug cheminių darinių, randamų žemės atmosferoje, atlieka šiltnamio dujų vaidmenį. Tos dujos leidžia Saulės šviesai patekti į atmosferą. Kai Saulės šviesa smogia į Žemės paviršių, dalis jos atsimuša atgal į atmosferą per natūralius procesus su Žemės veikla. Kitos, tokios kaip dujos aerozoliui yra sukuriamos ir išskiriamos tik dėl žmogaus veiklos. Šiltnamio dujos natūraliai apkloja Žemę, laikydamos ją šiltesne nei jei tos dujos būtų ne atmosferoje. Tai vadinama šiltnamio „efektu“, taip pavadinta dėl panašaus efekto, gaminamo šiltnamio langų stiklų.

Žemės temperatūra didėjo greičiau per paskutinį dešimtmetį nei bet kada anksčiau. Kai kurie mokslininkai tiki, kad taip yra dėl didėjančių pagrindinių šiltnamio dujų: azoto dioksido, metano, nitro oksido ir fluoro. Šios didėjančios temperatūros gali sukelti pokyčius ore, jūros lygyje ir dirbamoje žemėje. Kai kurie žmonės klimato pokyčius per pastarąjį šimtmetį vadino globaliniu atšilimu. Atlikti tyrimai rodo, kad žmogaus veikla yra pagrindinis globalinio atšilimo sukėlėjas. Šis klimato pokytis vyksta iš ekonomikos augimo, elektros gaminimui naudojamo benzino ir oro struktūros, įtakojančios šildymą bei atšilimo poreikius. Kiti žmogaus pagalbininkai yra sąvartynai, anglių kasyklos, naftos ir dujų veikla bei žemdirbystė.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (1779 žodžiai)
  • Vaidas
  • Environmental saving
    10 - 2 balsai (-ų)
Environmental saving. (2014 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/environmental-saving.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 15:05
×