Epilepsija vaistai. Priešepilepsiniai preparatai


Priesepilepsiniai vaistai. Naujausi vaistai nuo epilepsijos. Homeopatiniai vaistai nuo epilepsijos. Nauji vaistai nuo epilepsijos. Epilepsijos gydymas. Kokiais vaistais gydoma epilepsija. Epilepsija aprasymas. Efektyviausi vaistai nuo epilepsijos. Homoopatija ir epilepsija. Related:lesia.lt/forumas/read.php?36,166.

Įvadas. Epilepsija. Epilepsijos atsiradimo priežąstys. Epilepsijos poveikis organizmui. Epilepsijos gydymas. Priešepilepsiniai preparatai. Depakine. Finlepsin. Vaistų dozavimas. Priešepilepsinių vaistų dozavimas. Vaistų mažinimas. Šalutinis vaistų poveikis. Išvados. Literatūra.

Žmonės serga įvairiomis ligomis, kurios turi įtakos normaliam kasdieniniam gyvenimui. Kad žmogus jaustųsi geriau, lengviau prisitaikytų prie aplinkos ir išgytų jam reikalingas gydymas. Vienas iš efektyviausių gydymo būdų yra gydymas vaistiniais preparatais. Vaistiniai preparatai yra įvairios kilmės medžiagos galinčios reguliuoti įvairius organizme vykstančius procesus ir dėl to tinkamos ligų gydymui bei profilaktikai. Viena iš ligų, kuriai reikalingas gydymas vaistais yra epilepsija. Epilepsija - lėtinė centrinės nervų sistemos (CNS) liga, kuri pasireiškia kartotiniais ir savaime prasidedančiais epilepsiniais priepuoliais. Ji dažniausia vaikų ir viena dažniausių suaugusiųjų neurologinė liga. Sergančiųjų epilepsija mirštamumas 2-4 kartus viršija bendrosios populiacijos mirštamumą, o vaikų bei jaunimo - pats didžiausias. Šia liga serga apie 0,05 proc. pasaulio žmonių. Jos gydymui yra sukurta daug vaistų rūšių, kurie palengvina ligos simtomus ir gali išgydyti ligą. Apie priešepilepsinius preparatus čia pakalbėsime plačiau.

TIKSLAS: Išsiaiškinti, kaip ir kokiais medicininiais preparatais yra gydoma epilepsija.

UŽDAVINIAI:

1.Apibūdinti, kas yra epilepsija.

2.Nurodyti, kokiais vaistais ji gydoma.

3.Išaiškinti antiepilepsinių vaistų poveikį organizmui.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (6213 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irma
  • Epilepsija vaistai. Priešepilepsiniai preparatai
    10 - 2 balsai (-ų)
Epilepsija vaistai. Priešepilepsiniai preparatai. (2012 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/epilepsija-vaistai-priesepilepsiniai-preparatai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:45
×