Epistolinio rašinio pavyzdys


Epistolinis rašinys. Kas yra epistolinis rašinys. Epistolinis. Epistolinis rasinys 2012. Ką reiškia epistolinis rašinys. Epistoliniai rasiniai. Epistolinis laiskas. Ka reiskia "epistolinis rasinys,,. Rasiniai apie zmoniu abejinguma. Epistolinis rasinys wikipedia.

Daugelį istorijos amžių lydėjo globalinės ligos: maras viduramžiais, sifilis liudviko xiv laikais, džiova renesanse ir t. T. Šios ligos padarė milžinišką žalą žmonijai. Ne išimtis ir xx bei xxi amžius. Skeptiškai galima sakyti, kad tobulėjant medicinai, tobulėja ir ligos. Šių laikų viena iš didžiausių problemų yra imunodeficito virusas – živ. Siaubinga yra tai, kad ši infekcija ypatingai paplitusi jaunimo tarpe. Todėl yra labai svarbu kalbėti apie aids. Yra stengiamasi, kad ši tema taptų dar aktualesnė mūsų visuomenėje. Didelė dalis paauglių mano, kad įvairios prevencinės akcijos bei renginiai, remiantys kovą prieš aids, yra kvailystės, tačiau didžiausia kvailystė yra manyti, jog užsikrėsti gali bet kas kitas, išskyrus save patį.


Daugelį istorijos amžių lydėjo globalinės ligos: maras viduramžiais, sifilis liudviko xiv laikais, džiova renesanse. Ne išimtis ir xx bei xxi amžius. Tiesa ta, kad niekas nėra apsaugotas nuo šios žiaurios ligos, nes nėra išrasta vaistų, gydančių živ virusą. Tačiau mes ligonius galime paremti kitais būdais. Svarbu yra nevengti šios problemos. Juk viskas priklauso tik nuo mūsų pačių gyvenimo būdo! Tai yra dar viena priežastis, dėl kurios yra būtina kalbėti ir tiekti informaciją, aiškinančią kas tai yra aids ir kokiais būdais galima nuo jo apsisaugoxx amžiuje. Mokslininkai spėja, kad šis parazitas susikūrė beždžionės kraujyje. Yra nustatyta, jog šiuo metu beždionių organizmas yra daug atsparesnis aids. Tai leidžia daryti išvadas, kad beždžionių imunitetas gali kovoti su virusu. Žinoma, tam reikėjo labai daug laiko. Idomu, kiek laiko prireiks, kol žmogaus imuninė sistema įstengs kovoti su šiuo antigenu? O galbūt jau bus išrasta vaistų, gydančių šią ligą? Tačiau tai tik spėlionės. Apmaudu, kad mūsų laikais, kai medicina yra pažangiausia visoje istorijoje, medikai ir mokslininkai neįstengia sukurti vaistų, kurie stiprintų žmogaus imunitetą ir skatintų jį kovoti su živ virusu. Taigi, nuo to laiko, kai pirmą kartą 1981 metais buvo aprašytas pirmasis susirgimas, jau mirė beveik apie 40 milijonų žmonių. Šiuo metu Lietuvoje užfiksuoti 832 živ užsikrėtę vyrai, moterys, paaugliai ir net vaikai.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (879 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agne
  • Epistolinio rašinio pavyzdys
    10 - 2 balsai (-ų)
Epistolinio rašinio pavyzdys. (2011 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/epistolinio-rasinio-pavyzdys.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 13:53
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo